Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, megtud. Játok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megtud. Játok, hogy valaki tepert utánatok, milyen érzés nektek ha végül az illető ráunt?

Figyelt kérdés

Konkrétan: a lány barátságban volt egy fiúval, mikor végül randi szerüségre tudta hivni (csak puszi volt). Sajnos nem ment csak úgy, mert a lány elfoglalt volt, ünnepek, mindegy, sikerült. Aztán hivná a 2. találkozóra a fiú, de a lány hónapokig "nem ér rá": táncol, tanul, dolgozik. De abba maradtatok, hogy a lány ir, hisz nála a labda. Füszerezzük meg azzal, hogy a fiú még ir egy két kétértelmű, illetve egyértelmű dolgot is, hogy miért is akarná a találkozót.

Aztán a fiú ráun, talál magának társat, és mondjuk törli a leveleket. "Ez a csaj ilyenekre nem ér rá", de a rendszerben látszik, na csajok, ilyenkor ez milyen érzés? Főleg, ha kiderül, illetve rájöttök, hogy tepert utánatok?


2010. dec. 4. 00:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát biztosan nem ok nélkül nem ért rá, így elfogadnám a döntését, hiszen az én okom is érthető és az övé is.
2010. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Örülnék, hogy tovább tudott lépni. Kicsit ijesztő lenne, ha nem adná fel.
2010. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Funktasztikus ***** válasza:
hallod nem értek ebböl semi most avgy én vagyok fáradt vagy te??nah most a megoldás vagy reggel megirod ezt még1x vagy én elol vasom majd kevésbé bódult állapotomban:)
2010. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A lány nem ért rá soha. Lehet, hogy azt gondolta hogy "majd a jövőhéten majd a jövőhéten".
2010. dec. 4. 00:48
 5/26 Funktasztikus ***** válasza:
és most már késö vágom..háh mindenki a saját kárán tanul..keress mást ne várj egy tyúkra hogy tojást tojjon
2010. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Funk megmondta a frankót... csak annyit tennék még hozzá h ez most miért fontos neked? Ha nem érdekelne, sz@rnád le mit érez perpill... de akk úgy látszik még mindig nem mondtál le teljesen rólad.

Figy két verzó van:

1. nem érdekled, ebben az esetben jobb is ha békén hagyod

2. egy taktikázós ribi, ebben az esetben szintén jobb ha békén hagyod... saját érdekedben. Majd tanul a saját kárán :P

2010. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Funktasztikus ***** válasza:
lehet majd kopogtat az ajtódon de remélem késö leszz....te meg nne légy olya idióta hogy majd az akori bnöd dobd miatta
2010. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
jó, de azért megkérdezhetem, hogy más lány ilyenkor mit érez nem? Egyébként nem jöttem össze mással MÉG
2010. dec. 4. 01:46
 9/26 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem akart tőled semmit.Ilyen esetben megkönnyebbülést szoktunk érezni, hogy a pasi végre leszállt rólunk:-)

24/L

2010. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Egyébként ki kell ábrándítsalak, nincs ilyen, hogy halogatja.Ha tetszik neki a pasi, akkor találkozik vele.Az ilyen "soha nem érek rá" dumák azt jelzik, hogy nem akar veled találkozni.
2010. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!