Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet jó egy msn-randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó egy msn-randi?

Figyelt kérdés
msn-en is lehet randizni?
2009. jan. 17. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
NEM! randizni csakis élőben lehet! sosem tudhatod, h. míg te egyedül ülsz a géped előtt, a csaj, v. fiú, akivel randizol, egyedül van e, v. csak a haverjaival együtt hülyítenek téged! nem láthatod a társad reakcióit, és azt sem, mikor hazudik...
2009. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Persze... ha fiú vagy, akkor küldesz neki virtuális puszit, meg animációs csokrot, ráadásul kifejezheted érzelmeidet a hangulatjelekkel, sőt, ha oda kerül majd a sor, védekezzetek.... példáúl Nod 32-vel..

Valentin Nap küldj neki netes képeslapot, és kérd meg a kezét egy 3 dimenziós gyűrűvel...


Te nagyon hülye lehetsz szerintem...

2009. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
normális választ nem tudtál volna írni?-.-''
2009. jan. 17. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet randizni,ahogy az előttem írók írták!Ha már randizni akarsz,akkor tedd azt meg személyesen...Miért akar mindenki mindent neten elintézni?:O:S
2009. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyira, mint szexelni és gyereket csinálni. Mégis hogyan kell ezt elképzelni? Az ember MSN-en legfeljebb megismeri a másikat, hogy aztán tudja, kivel találkozik élőben. Vagy így előre megbeszéltek egy randit, amikor mindkettő fenn van? Eléggé lehangoló...
2009. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

msn-en beszélni lehet, égülis randi talána szó találkozás, vagy találkozás olyannal aki tetszik.

hát égülis szerintem beleszeretni is bele lehet valakibe interneten keresztül, hazudni élőben is hazudhat. webcamerával meg sokmindent meglehet oldani.

de mire jó ez?

internet szex?

szerintem ez csak arra jó ha konkrétan szeretsz valakit és sajnos távolság van köztetek.

2009. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
NO COMMENT! Ember! msnen elhvod, taliztok, dumáltok, megcsókolod és jártok is. ennyi. az msn odaba*** az összes normális emberi kapcsolatot. nem mondom h én nem szoktam, de szerintem jobb lenne a világ ha a netet fel se találták volna.
2009. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem leeht randizni de ismerkedni lehet.Pl:webcamoztok,mikrofonon ducmsiztok..)megadjátok a telefonszámotokat és sms-eztek.Beszélgettek

És ha jobban megismeritek egymást és közelebb laktok találkozhattok is és randizhattok is!

2009. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
na ez nagyon durva....msn randi XD beszarás...
2009. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!