Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hali. Az a helyzet, hogy van egy 3 éves kapcsolatom, ami mára nemigazán működik,de szeretem és ő is.

múltkor megismerkedtem neten egy lánnyal, ami csak sima beszélgetésnek indult nem is lakik messze, és talit beszéltünk meg, és eléggé be is jövünk egymásnak. Viszont neki is van egy több éves kapcsolata, ő nem, de én kicsit félek belevágni, lelkiismeretfurdalásom van, de végülis egy taliból nem lehet semmi gond. Vagy igen?:S


Hagyjam ezt az új dolgot, mert van egy régi de biztos, vagy legyen újítás

A barátnőm 20, én 22, a másik lány 24


2010. nov. 30. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy lenne tisztességes, ha először szakítasz a barátnőddel és utána kezdesz találkozgatni lányokkal párkapcsolat céljából.

Amúgy nem lehet gond, ha néha találkozgattok, ha a barátnőd nem féltékeny típus. De semmiképp ne tegyél olyat a háta mögött, ami neked rosszul esne, ha ő megtenné ugyanezt! 24f

2010. nov. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem újíts,hátha jobb lesz,főleg ha a mostani nem is működik jaj de jól
2010. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem az lesz, hogy találkozunk, aztán majd elválik, hogy egyáltalán személyesen is bejövünk egymásnak.
2010. nov. 30. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem találkozol vele,a többi majd elválik utána.De azért elgondolkodtató h keresel mást.Nem ítéllek el,mert legyél boldog,de nyilván nyitott vagy és kiakarsz tőrni a mostani kapcsolatodból.Sok sikert,és ne sérüljön senki,csináld úgy.Na,majd látod..
2010. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló mondta meg a frankót!! full egyetértek vele... 22F
2010. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dönts el, hogy folytatni akarod-e a régi kapcsolatodat. Ha igen, akkor ne találkozz a másik lánnyal. Ha nem, akkor lépj ki belőle és találkozz vele. Békésebben le lehet így zárni a mostani kapcsolatodat.
2010. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!