Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Helótok.Túl magányos típus vagyok,de mégis kéne egy barátnő.Hogyan szerezzek?
2010. nov. 29. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nem a duma a lényeg. (bocs h ellenkezek) hanem az életszerűség, a természetesség. És hogy tudj szeretni. Ez hiányzik az emberek többségéből. Nem nézek ki jól, nem extrém a dumám. Nincs sok pénzem. Nem partyhelyen ismerkedek, nem ittas lányokkal, nem ijedek meg az intellektualitástól, és sose tudom előre mi lesz a következő mondatom. és nem mellesleg 5 év után is ugyan azt a nőt szeretem....
2010. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szakszerűen.
2010. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem fontos a duma? Akkor hogy ismerkedsz ha élőben meg se tudsz szólalni ahogy én? Tudom pancser vagyok a nőzésben, Sajnos...
2010. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mit körüményeskedsz?Kupán vágod és behúzod az ágyadba.
2010. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De ahhoz először haza kéne vinnie a csajt nem? Vagy vigye az ágyát mindenhova magával?
2010. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem még csajjal alkalmam se volt mostanában. Úgy hogy már nem izgatnak egy jó ideg. 16F
2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
utolsó: meekora egy idióta pÖcs vagy..ne csodálkozz hogy életedben nem volt még csajod..pfff
2010. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
21:28 ez igaz!
2010. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1 legyél magabiztos v csinálj úgy mint ha tudnád mit csinálsz!!

2 olyan helyre mennyél ahová olyan csajok járnak akiknél van esélyed

3 olyan helyre mennyél ahova olyan csajok járnak akik neked is bejönnek (ribancot akarsz disco és nem könyvtár)

2010. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Látom, összegyűltek az okos "férfiak"...pfffff... :-))
2010. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!