Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány év után őrül bele valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év után őrül bele valaki a magányba?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok (természetesen szűz :-) ) és mindössze 2 db 1 hónapos kapcsolatom volt és már 3 éve egyedülálló vagyok.Csak kíváncsi vagyok meddig bírom még józan ésszel. :-)
2009. jan. 16. 11:42
 1/9 Adri baba válasza:
100%

Ha lenne egy kis józan eszed ilyen kérdést fel sem tennél.

Ha 21évesen nincs bnőd nem a világ vége,éld ki magad bulizz,majd eljön az idő!

Kicsit a férfiak később érnek!

Mondjuk én 21vagyok és most várom az első gyerekemet!

2009. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

5-6 év után még csaknem :) Én is 21 voltam amikor összejöttem az első barátnőmmel mégis élek és lelkileg is egészségesnek vélem magam :D.

Egyébként csak hozzáállásfüggő. Inkább élvezd az életet és ne próbálj párt találni mindenképpen.

2009. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már! Te még nagyon fiatal vagy, hogy ilyeneken gondolkozz! Ha 60 éves lennél, senkid még családod sem lenne, na akkor azt mondanám, hogy valamit elrontottál és sürgősen menj társaságba, mert bele fogsz őrülni a magányba! Élvezd az életet!
2009. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én már beleőrültem - pedig még nem vagyok 60 éves.

Ezek jó válaszok voltak - próbáld megfogadni őket.

2009. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 29vagyok és kb: kettö 1-3 hónapos kapcsim volt az életemben !! most van egy 1 éves kapcsolatom amiben mindennapossak a veszekedések !! Ha rám halgatsz akkor SOS-be keresel magadnak csajt , ha már én igy el b.... az életemet te netegyed , én már kiszálni sem merek mert félek egy ujjabb kapcsolatba belemenni inkább felválalom a mindennapi veszekedéseket a párommal !!! nyugi én is szüz voltam 21 éves koromban , abban meg nincs semmi baj azt nem sajnálom , annak eljön az ideje majd és meglásd szép lesz !!!
2009. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzá szólónak van igaza.


Azt üzenem az elsőknek, hogy nem mindenki egyforma. Én 18 leszek hamarosan, és 3 éve nem volt senkim. Volt idegrohamom, és a mai napig súlyos depresszióban szenvedek. Interneten komolyabb oldalakon utána néztem a szex hiány tüneteinek és még ezek is elég erősen jelentkeznek rajtam. Szóval: Minnél hamarabb találj egy lányt, ha nagyon rosszul érzed magad, akkor egy éjszakás kapcsi is elmegy, csak NE HAGYD MAGAD LEZÜLLENI! Én már megszívtam. Pedig hozzád képest korban még sehol sem vagyok.


...:::jaduhe:::...

2009. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még annyit had tegyek hozzá, hogy szerintem az ember kb. 8-10 évig bírja, aztán olyan lesz mint egy 80 éves szemilis papa: agyhalott!


...:::jaduhe:::...

2009. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, de már régen belezavarodtam ebbe...
2009. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok lány meg épp attól szenved, h a fiú már nem szűz, ő meg még igen. (Igen, a magam nevében is mondom)

Szóval ez még külön tetszhet is a lánynak.

Két tanács:

ne add fel!

várj!

:)

Eljön a te időd is. :) Menj társaságba, élvezd az életed, keress hobbit, sétáltass kutyát, olvass könyvet, ismerkedj emberekkel (ne csak lányokkal, szerezz haverokat is) és ne görcsölj ezen! :)

Annál csodásabb meg nem is lehet, ha két ember egymást vezeti be a szexuális élet rejtelmeibe! :)

2009. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!