Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy így bele vagyok betegedve a magányba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok és azt hiszem, depressziós. Soha nem volt még normális párkapcsolatom, ami komoly lett volna, egyedül olyan, ami két hétig tartott. (Az is csak egyszer) Úgy érzem, társfüggő vagyok, teljesen belebetegedtem ebbe a helyzetbe, most Karácsony, Szilveszter, boldogság, párok mindenhol... már a látványtól is legszívesebben sírnék, folyamatosan rossz kedvem van, nem látom a kiutat és néha megfordul a fejemben az öngyilkosság is, hogy így nincs értelme élni, társtalanul. Nem értem, mi lehet a gond velem, igaz zárkózott vagyok, de ha valakivel közelebbi ismeretségbe kerülök nagyon kedves és jó társaság... nem is vagyok ronda, igaz van egy kis szépséghibám, de senki sem tökéletes.

Normális, hogy ennyire megvisel a magány?


2010. jan. 1. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van amikor én is így érzek :(

21/f

2010. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kidobnak 2 x és utána meg azon megy a siránkozás h bárcsak meg se történt volna....
2010. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En fiú vagyok 21. Es én is nagyon gyakran érzek így.Szerintem lenne közös témánk:)
2010. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mintha rólam írtál volna :S

Nekem sem jöttek össze a kapcsolataim,baráti köröm feloszlott szóval én is gyakran érzem így magam.

Nekem is megfordult a fejemben az öngyilkosság,de aztán mindig rájövök hogy a család mindig hazavár.

Szóval nem igazán normális dolog ez.

Keress olyan dolgot ami ezekről elvonja a figyelmedet,amit szeretsz,én elkezdtem verseket írni ami ha ilyen kedvem van megnyugtat,és egyre többet járok le a városban és ismerkedem,beszélgetek.

Nekem is mindig azt mondják fel a fejjel,neked is ezt tudom mondani,remélem segítettem :)

L/18

2010. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Először is,hogy válaszoljak a kérdésedre:igen,normális vagy.Az a gáz,hogy én is így vagyok ezzel,pedig nekem 6 éve van egy kapcsolatom...de sokszor én is annyira egyedül érzem magam,hogy már-már azt hiszem,ez betegség.Igazából senki nem veszi komolyan,ha azt mondom,hogy egyedül érzem magam,magányos vagyok,pedig tényleg így van...a megoldást még nem találtam meg,de ha meglesz,akkor szólni fogok...
2010. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy érzek :(

Nekem is van egy kis szépséghibám,ami eléggé zavar,és emiatt önbizalmam sincsen,hogy udvaroljak :(

Szar ez így én mondom :(

F/17

2010. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért ne lennél normális? :)

Én is ilyen eset vagyok, mint Te. Néha én is a padlót fogom, mert nem úgy alakulnak a dolgok, mint ahogy szeretném, de amúgy meg, mikor azt látom, h az egyik barátnőm a barátja miatt sír, akkor rájövök, h ilyen helyzetbe nem kerülök.

Rossz egyedül, de nem szabad ezen töprengeni, mert szó szerint belebetegedsz és felörlöd az idegeidet.

Ha most nincs párod, akkor mondd azt, h egyenlőre nincs.

Saját magamból kiindulva a kedves ismerősök is az idegeidre mehetnek a ,,miért nincs barátod'' cimű kérdéssel és kiselőadással, de velük sem kell törődni.

Majd lesz párod és mosolyogj, ne mutasd ki, h irigyelsz másokat és hogy belől milyen rosszul érzed magad!

:)

2010. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de ezek szerint mindenki. Elmúlik egy idő után, csak ki kell várni, nálam mindig fordulni szokott a kocka. Ha nagyon rosszul érzem magam pár hónapig, utána ugyanolyan boldog tudok lenni, szerintem ez teljesen normális. Jó-rossz, hideg-meleg, egyébként nekem se volt még normális kapcsolatom, de talán nem is szeretnék. 22/L
2010. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor a kérdésed kifejtését olvastam,hirtelen azt hittem,rólam írtál! Szóról szóra velem is ez a szitu van,nyugi,nem vagy egyedül ezzel a problémával.Persze,h.normális,ha megvisel a magány....engem is nagyon zavar!24/L

2010. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dettó ugyan ez:) én is zárkózott vagyok szépséghibáim nekem is vannak, de azért tényleg csak aprók de megvan az a kivételes tehetségem, hogy úgy fogjam fel mintha a fél karom hiányozna, ha egyedül érzem magam akkor két dolgot csinálok leülök a gép elé és olyat csinálok amire koncentrálni kell és nem gondolok másra, vagy elmélyülök a gondoltaimba és egy szép életről álmodozok:) Fel a fejjel én nem hiszek benne de azt mondják mindenkinek megvan a párja F/19
2010. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!