Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi előreenged egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi előreenged egy csajt az ajtóban vagy valahol azt illik megköszönni vagy nem kell?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pedig aki nem teszi meg, az igenis bunkó (2. vagyok). Mondom ezt férfiként. Kár, h már a nők is egyre kevésbé várják el.
2010. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi harcoltuk ki az egyenjogúságot. :)
2010. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tudod, az "illik előreengedni" és az "illik megköszönni" ugyanaz a kategória. Ha az egyik illik, akkor a másik is.

Ott helyben, természetesen.


Amúgy az egyenjogúság azt jelenti, hogy nem a nőket kell előreengedni, hanem általában a gyengébbet, elesettebbet.

Tehát egy egészséges nőnek illik előreengedni egy beteg, rozzant, vagy mázsányi csomagokkal megpakolt férfit is.

2010. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon elég csak a bejárati, konyha, wc, kisszoba, nagyszoba, hall, terasz, és a hálószoba ajtajánál megköszönni, de ott jó hangosan. A többi ajtónál nem szükséges :-)
2010. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat az offért:


Helmet! Azt mondtad teszel majd fel egy kérdést! Napok óta keresem, de sehol nem találom!

2010. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Feltettem én, de nem volt olyan érdekes, mint itt betyárkodni. Hamar "kifulladt a kezdeményezés" Talán a politikai rovatban kellene próbálkoznom...

Olyan kérdést is feltettem, miszerint "A gádzsóknak csak a mindzso, a gádzsiknak meg csak a rajko?"

Mit dolgoztam vele, mig összeraktam, de kitörölték ezek a rasszisták Pffffffff...

2010. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A francba, akkor lemaradtam. Na mindegy :D
2010. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igazából arra jöttem rá, hogy mivel én adom a vicces válaszokat, ezért a kérdést hiába teszem fel. A saját kérdésemre pedig ugye nem válaszolgathatok. A többiek pedig egy-két kivételtől eltekintve "alulmaradnak" ha humorról van szó.

A sok közönséges válsz pedig nem túl érdekes. Persze ha gondolod, nagyon szívesen elküldöm neked privátban a "kutatási eredményeket a témában"

Persze csak ha gondolod...

2010. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
megszoktam köszönni ha a pasim előre enged,de nem mindig,valamikor elfelejtem vagy nem tartom fontosnak,de volt rá példa h megköszöntem,idegeneknek meg mindig megköszönöm:)
2010. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 199303 ***** válasza:
100%

én mindig megköszönöm h ha elöre engednek:)

17/L

2010. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!