Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi előreenged egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi előreenged egy csajt az ajtóban vagy valahol azt illik megköszönni vagy nem kell?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig megköszönöm. Épp a minap szólt rá az egyik katona a másik katonára a vonaton, hogy engedd előre a hölgyet :):) Szóval én mindig megköszönöm :):)
2010. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Sztem ez alap kellene h legyen, szal nem kell.
2010. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyen illedelmes, ennyit igazán érdemel.jólesik nekem
2010. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
én megszoktam köszönni
2010. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy alap! Senkitől sem várom el, hogy félreugorjon ha le merek szállni, vagy be merek menni egy ajtón és nem tartom bunkónak, aki nem teszi meg. Nincs nőuralom, hogy ők csicskázzanak nekünk. Szóval illedelmes, aki megteszi és megköszönni is illik, de nem bunkó, aki nem teszi.
2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Illik, és szoktam is. De mikor a főnökömmel egy nap már hatodszor szállunk be és ki liftbe, Ő pedig mindig előreenged, már csak mosolygok köszönetképpen.
2010. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várok el érte köszönetet, de természetesen, mint minden máskor is, jól esik az a köszönöm.
2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy mosoly, vagy egy pillantás elég. Nem kell mindíg köszöngetni.

Amúgy mióta egyenjogúság van, azóta az megy be az ajtón, aki először odaér. Ez az udvariaskodás egy konzervatív csökevény "uggye"...

2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

úgy értem ha a pasid enged előre vagy akivel ismerkedsz:)

nem idegenre gondolok

2010. nov. 28. 20:28
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja. Hát ha a párom akkor bőven elég egy mosoly, azért elég gáz lenne napi százszor köszöngetni. Viszont idegennek szerintem illik.
2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!