Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon tetszik nekem, de az nem biztos h fordítva is így van.hogyan tudhatnám meg? sajnos(még)nem vagyunk olyan viszonyban, h suliban pl. köszönne nekem meg beszélgetnénk,talán látott már egy párszor meg én is őt, meg egy közösségi oldalon is megtaláltam és visszaigazolt.szóval.. igazából nagyon szeretnék ráírni chaten meg minden..de egyszerűen úgy érzem h a Szia! Mizu? szia! semmi! veled? semmi! után megáll az élet :( és félek h nem lesz téma, és úgy gondol rám, h egy hülye liba vagyok aki még beszélgetni sem tud..ezt nem akarom. mit tegyek h jobban megismerjem? mert nagyon szeretném ha "összejönne" :) (egyébként egy suliba járunk és csak ritkán látom akkor is csak a szünetekben..=/)
2010. nov. 28. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Menj oda hozzá élőben és mondj neki valamit. bármit. aztán majd beszélgess vele neten is hogy megismerjen, meg te is őt, azt eldől hogy szimpatikus vagy-e neki egyáltalán. mert ha nem akkor felesleges gondolni rá. ha írsz neki, és visszaír, az már jelez valamit, mondjuk hogy valamennyire érdekled...bár nem tudhatjuk ezt.:) lényeg hogy vedd fel vele a kapcsolatot ;)
2010. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés,igyekszem,köszönömm:)
2010. dec. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!