Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az imponál a lányoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az imponál a lányoknak ha játszom a számítógépen?

Figyelt kérdés

Vagy semleges-e nekik?

Esetleg utálják? :D


2010. nov. 28. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Öö. Hát figyelj, ezt embere válogatja. Engem nem érdekel különösebben, főleg mert én is szoktam néha, de alapvetően számítógépezéssel nem fogsz becsajozni. Szia

17/L

2010. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. De én már 30 leszek.
2010. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Imponálni semmiképp nem imponál. Már eleve a sok gépezés sem, sokkal értelmesebb dolgokkal is el lehet tölteni az időt, pl. olvasással, sporttal. De a játék meg pláne nem tetszik...

Néha szóvá is teszem a barátomnak, mert Ő is szokott játszani, de inkább programoz. Viszont Ő sportol és sokat tanul mellette. Amíg engem választ a gép helyett, addig nincs gond.

Viszont ha olyan szintű egy fiúban a játékszenvedély, hogy képes inkább játszani, minthogy a barátnőjével legyen, az már elszomorító... Sajnos az előző barátomtól egyszer kaptam egy ilyen választ: "Szívesebben játszol, minthogy velem legyél?" "Hát, most épp igen"... Szörnyen kiábrándító volt. Szóval emiatt nem szívesen ismerkednék olyan fiúval, akinek csak a gépezésből áll a szabadideje, és sokat játszik. Ha tényleg nem tud semmi mást csinálni csak gépezni, akkor inkább programozzon, vagy nézzen filmet, de ha arról van szó, hogy velem találkozhatna, akkor szó nélkül válasszon inkább engem. 20/L

2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha mellette nem hanyagolod el, nem bánja (semleges)

de imponálni nem fog

2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem imponál csak kockának fognak nézni de ha foglalkozol a lányokkal is akkor semleges!
2010. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doddie válasza:
Hááát.. nekem pont nem.. ha ilyen farmerama dolgot, vagy lövöldözős szarokat jáccik, akkor kicsit gyerekesnek tartom,ezt inkább xbox-on, psp-n, vagy vmi máson csinálja.. ott mégis jobb látni xD mert ha csak ott nyomkodja a számitogep gombját.. olyan ügyifogyis nekem xD
2010. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a psp/xbox és a gépen való játszás között? :S Nem értem :D
2010. nov. 28. 16:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre ne mutasd meg nekik a manhuntban a kivégzési módokat.
2010. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!