Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a buszon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a buszon, hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 2 éve ismerek egy lányt látásból a buszon, megszeretném szólítani. Idén szeptemberben nagy meglepetés ért, mikor láttam, hogy ő is a mi giminkbe jár, így ugyanazon a busszal és villamossal járunk.

Kinézetre nálam egy évvel fiatalabbnak néz ki, pedig valószínüleg csak 9.es.

Múlt csütörtökön (mindkettőnknek tesi volt), és a villamosmegállóban találkoztunk. Sokan voltak körülöttünk (kb 15 ember, neki a barátnője meg az én barátom is), egymás szemébe néztünk pár másodpercig, majd barátommal továbbmentünk. A lány kicsivel utána a barátnőjével kuncogott. Valószínűleg a lány tudja, hogy szeretem, mert szerintem feltűnt neki, hogy mindig megnézem.

Azóta többször is álmodtam vele, nem merem megszólítani, legtöbbször a barátnőjével van, és ha meg egyedül lennénk, nem tudnék neki mit mondani. Nevét sem tudom sajnos. Ha visszautasít, elég égő lenne, hisz még évekig fogom látni.

Kérlek segítsetek, hogyan szólítsam meg!

18/f


2010. nov. 28. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
tecccő gecci! dumálunk?
2010. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

"Beszélgessünk, vagy flörtölgetünk tovább, ahogy addig tettük? Szia, én xy vagyok."


ebben mi a nehéz?

2010. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: legyél már kreatív.
2010. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Kösz. Legyél kreatív.

Csaj elhajtja a f*szba és utána meg szegény skacnak az a kicsinyke önbizalma is elszáll ami volt....

2010. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

szevasz

Én humorosra fognám az egészet. pl: ha a buszon vannak és a barátnőivel akkor úgy mennék oda, hogy: jó napot kívánok, jegyeket, bérleteket kérném ellenőrzésre felmutatni, név telefonszám:D.Aztán mondod, hogy csak hülyülsz és hogy sokszor láttad már gondoltad megismered. Érdeklődsz felőle stb...Onnantól már gördülékenyen megy a beszélgetés és látja rajtad hogy egy határozott fickó vagy.

A buszmegállóban meg azt mondanám neki (már volt ilyen), hogy: Szia, meg tudnád mondani, hogy mennyi az idő? Aztán amint mondaná megszólalsz és mondod, hogy igazából csak kellett valami indok, hogy megszólíthasd és itt jön a nehéz rész mert most is gördülékenyen kell beszélni, érdeklődni felőle.Nekem bejött, bár én nem szerettem a lányt, én csak megakartam ismerni.Szerintem ne azzal kezd, hogy bejössz és randizunk? Hanem előbb inkább ismerjétek meg egymást kicsit.

Én ezt tanácsolom, sok sikert Szeva!

17F

2010. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy szia kezdetnek jó :) Aztán elmondod neki amit itt is leírtál, hogy régóta tetszik neked és szeretnéd őt megismerni. Nem kell mellébeszélni, térj a lényegre. Ennyi, erre ő meg majd mond valamit. Figyelj ha visszautasít az miért lenne égő? Mert bátor voltál, megszólítottad és elmondtad neki hogy mit érzel iránta? Ugyan már :)
2010. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Odamész: "Szia, megmondanád, mennyi az idő?" Ha megmondja, megnézed az órádat/telefonodat, és mondod h "jé, nálam is!" :)
2010. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

J válasza


Mondjuk téblábolj valami füzettel, menj oda hozzá mutatkozz be neki és kérdezd meg tudna e segíteni a francia leckédet megírni.

Találd fel magad! ha nevetgélt az már jó jel. Ha tetszel neki szinte mindegy mit mondassz sikered lessz.

2010. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!