Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Beszélgett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Beszélgettem egy sráccal.

Figyelt kérdés
Jól elhülyéskedtünk. Aztán a végén, vmt írtam, hogy nem fogok vele csinálni, erre ő akkor csinálja mással, erre én oké, nem érdekel. És ezen annyira besértődött, hogy szóba se áll velem.
2010. nov. 28. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
éretlen kis p.öcs. csak d.ugni akarna veled, semmi több. ilyenekre ne is pazarold az idődet.
2010. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez van.
2010. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor mégis miért tőlünk kérdezed?!

Te mondtad neki, hogy nem érdekel, ha mással csinálja...

Ő meg úgy volt vele, miután téged ez nem hatott meg, hogy felesleges veled vesződnie...Akkor inkább mással csinálja...Ennyi.

Nem kell rögtön mindenkit leépíteni...

Én sem foglalkozom olyan nőkkel akik visszautasítanak dolgokat és elirányítanak másokhoz...

Nincs kellő diplomáciai érzéked...Nem kell mindig "nemet" mondani...Lehet megbeszélni is dolgokat!!!

2010. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. De nem kell ennyire besértődnie. Az a baj, hogy csak várja, hogy egy csaj az övé legyen de semmit se képes ezért tenni.
2010. nov. 28. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Minek erőlködjön...

Akad más lány is...

2010. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jha értem, csak ki kellett volna akadnom teljesen és hisztit levágni.
2010. nov. 28. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm...

Miután nem tudjuk pontosan, hogy miről is van szó, lehet, hogy ez lett volna a jó megoldás...

2010. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? igazábol a csávo nagyon idióta, ha csak erre kel neki 1 lány!:) Bezzeg én nem találnék magamnak 1 olyat aki rendes, és komoly kapcsolatot akar! üdv Roland:)
2010. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15:$=)
2010. nov. 29. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!