Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnapelőtt beszélgettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt beszélgettem a nekem tetsző sráccal. Régebbről ismerjük egymást és megemlítettem neki, hogy esetleg találkozhatnánk, régi időkről stb beszélni. De erre annyit írt, hogy most mennie kell és bocsánat. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Ezek után tegnap írtam neki egy levelet amiben bocsánatot kértem ha esetleg lerohantam....De még nem válaszolt...Elrontottam ugye?
2010. ápr. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rontottad el. Szerintem csak most épp nincs gép közelben.


üdv

2010. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt hiba, hogy egyből írtál neki levelet, amiben bocsánatot kértél. Semmi tolakodó nem volt abban, hogy találkozni akartál vele, nem hiszem, hogy azért tünt el.
2010. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!