Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma beszélgettem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma beszélgettem egy sráccal aki 2 perc nyomasztó csend után megemlítette, hogy szép a szemem, aztán amikor kérdeztem, hogy milyen színű nem tudta. Figyel rám egyáltalán? Csak le akar feküdni velem?

Figyelt kérdés
Mert folyamatosan úgy néz, hogy majd kiugrik a szeme. És nem tudom, hogy akkor most hányadán állunk.
2009. márc. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na hari, ez tul kevés info h meg tudjuk neked mondani h le akar e veled fekudni. ezenkivul mit csinal meg?
2009. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nem sokat írtál, de ennyiből én azt tudtam leszűrni, hogy lehetséges, hogy egy félénk uriemberrel van dolgod :D
2009. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor mondjuk tavasszal vagy ősszel miniszoknyába megyek, folyamatosan elesik elöttem, vagy leveri az egyik cuccomat, hogy le kelljen hajolnom. De olyan is volt már hogy rácsapott a fenekemre, meg elkezdett arról beszélgetni, hogy szerintem mikortól lehetne...
2009. márc. 26. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne kezdj vele... Hacsak Te nem mennél ebbe bele. Ezek bevett mondások, a szoknya alá felbámulás meg arra utal, hogy kb. 13 agyilag.
2009. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na... most amit leírtál így...:S ...hogy rácsap a fenekedre, meg ilyenek... hát én azt mondanám, hogy akkor lehetséges, hogy csak azt akarja...:D
2009. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is hagyd, csak azt akarja........ Ha rácsap a fenekdre, de csak úgy finoman- érzéssel, az még elmegy, de a többi nem:)
2009. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!