Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » És most mi legyen? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És most mi legyen? Mit tegyek? Ez elfogadható?

Figyelt kérdés
Társkeresőn összejöttem valakivel. Nem volt cseppet sem ronda,tetszett nagyon, végül találkozunk is. Jól éreztem magam vele, de miután jobban ráfigyeltem a fogsora nem egyenes, vagyis van vagy 2 foga,ami egymásra van nőve. Ez nem túl jó pont nálam,nem azt mondom,hogy extra szép fogsorom van, de nincsenek egymáson fogaim. Plusz az egyik lábát is enyhén vonszolja magaután,olyan furán lépked... Ti mit tennétek a helyemben? Így annyira kényelmetlennek érzem,hogy mutassam be a barátaimnak,családomnak,mit szólnának hozzá?
2010. nov. 27. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon jobban adsz mások(ism, szülők) véleményére, mint a saját magadéra. Ez szerinted jó? Önállóságod megkérdőjelezhető. A fogakat lehet kezelni mindenhogy. Miért nem kérdzed meg, lehet csak valami betegsége van a srácnak, azért lett ennyire "zombi".
2010. nov. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Másképp minden oké vele,csak ez valahogy kellemetlen ha ránézek,olyankor az az érzés tör rám,hogy vajon én ennél jobbat nem érdemlek? És tudom,hogy a belsőn van a lényeg,az a fontos, nekem is inkább az az, de mégis ez annyira zavaró dolog,s hiába próbálom nem bírom elfolytani magamban. Ezért is tettem fel a kérdést: ti járnátok egy ilyen személlyel,eltudnátok fogadni?
2010. nov. 28. 07:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is alul össze-vissza állnak a fogaim, de a fogszabályzóhoz ki kellett volna húzni 3 fogam.Hát köszi, de nem.Eléggé felszínesnek tűnsz nekem, bocsi.Ha rohadnának a fogai még azt mondom, oké.A lábát meg nem biztos, hogy mindig húzza, lehet csak meghúzódott neki, vagy beverte stb....
2010. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!