Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha inkább a magányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha inkább a magányt választom, mind sem a kudarcok sorozatát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, ha neked az megfelel.
2009. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Baj! Bár nem árultál el magadról szinte semmit, azt sem, hogy fiú vagy lány vagy-e, és azt sem, hogy pontosan mit értesz kudarc alatt, de csak azért ne legyél magányos, mert kudarcok értek, és eleged van belőle. Hidd el, párosan szép az élet! Én is elég mély letargiába estem (fiatal férfiként), eljutottam a "hát én már senkinek nem kellek" pontig. Azon dühöngtem, hogy a legrondább, legszerencsétlenebb nők mellett jobbnál-jobb pasik feszítenek, akkor ez fordítva miért nem működhet? Pedig én még jóképű is vagyok állítólag. Aztán megismerkedtem a lánnyal aki mostmár a menyasszonyom, és sosem voltam boldogabb.

Vannak emberek, akik egész életükben magányosak maradnak, és vallják, hogy nekik ez így jó, de szerintem ez nem igaz, hazudnak saját maguknak is. Te ne legyél ilyen. Biztosan szeretnél majd családot, utódokat, nem akarsz egyedül megöregedni. Ha a kudarcok alatt a visszautasítást érted, hát Istenem, van ilyen. Ahogy mondani szokták, ha az egyik elzavar, megyek a másikhoz. Próbálkozni kell, ne add fel, de vegyél fel magadra egy képzeletbeli páncélt, állj úgy neki minden új ismerkedésnek, hogy majd lesz úgy ahogy lesz, akkor túl nagy csalódás sem érhet.

2009. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 yuda ***** válasza:
84%

Egy ilyen elkeseredett mondat után: baj.


Kevés embernek adatott a cölibátus,én még csak nem is ismerek ilyet.

Gondold azt,hogy borús idő után is minden esetben kisüt a nap-a te életedről is elmegy az a borús felhő-lesznek még szép élményeid,de nem kell sietned,mert nem holnapig kell elérned.

A boxolókat is kiütik néha, de utána mégis felállnak és folytatják tovább-ilyen az élet, mi is a végén csak felállunk.

Fel a fejjel!

2009. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kell mindíg életreszólót választani,elég olyat aki éppen most jó........ez is egy alternatíva

de jobb mint a magány

2009. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A magány néha KELL! NAgyon fontos, hogy ha nem érzed magad jól a bőrödben, kell egy KIS magány, amikor is megismerkedel a saját gondolataidat, és eldöntöd mit akarsz!!
2009. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Alapból nem baj, hiszen senkinek sem kötelező párkapcsolatot keresni, megházasodni stb. A baj az, hogy az ember nem igazán tudja tartani, és idővel megint önkéntelenül elkezd reménykedni, és esetleg megint jöhet a kudarc.

Tudom, mert én is ebben a cipőben járok.

2009. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, én is a magányt választottam, egyszeruen nem kell semmi mert akarok szenvedni, stb. Inkább csak a szorakozás és a haverok és ez egyáltalán nem baj!!!
2009. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Megnyugtatlak nekem is volt, sőt van sok kudarcom sajna, de ahogy itt olvasgatom a dolgokat egyre jobban kedvet kapok hogy na gyerünk szólítsunk meg egy csajt :) Szóval neked is azt tudom mondani, hogy KI A SZABADBA ÉS HAJRÁ!!! :)
2009. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát az előttemszólónak igaza van hogy lehet egy ilyen oldalaon 40 hogyan szólítsak meg fiút lányt téma mellett úgy elmenni hogy nem indul be benned a motor hogy nahh jahh go csajozni :D

nekem sem könnyű 3 évig jártam az első igazán komoly barátnőmmel előtte volt egy hét a maximum... most 22 vagyok májusba lesz egy éve hogy szakított velem, hát kihevertem már őt, de azóta csak kosarat kaptam (köszi lányok :P) jópár lánytól...

akivel meg tökre eltudnám képzelni a dolgot valami nálam is bénább kinézetű gyerekkel kavar... hát szép :D


mondjuk azért így a lányok akkor zuhantak nagyot a szemeben mikor az eggyik arra hivatkozva koccolt hogy hallássérültvagyok, szóval vigyázni velük még bunkók is tudnak lenni



EMBER MIRŐL MAGYARÁZOK ÉN ITT???? ha nem keresed őket orba szájba hanem csak elmész mellettük boldog életed, mert megtalálhatod így is azt az egyett... de ha keresed akkor meg szendvedni is fogsz azt garantálják neked sokan ...

2009. jan. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!