Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az önbizalmam megnővelni és magabiztossabbá válni? Hasznos ötleteket kérnék. Ami nektek is bevállt 22f

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok magabiztos srác. Nincs önbizalmam és nehezen barátkozom, oldódok fel idegenek között.. Meg nem igazán tudok idegenekkel miről beszélgetni,mert a hova jársz suliba mit csinálsz stb az unalmas és nem valami érdekes.. Nem tudom magam elfogadni olyannak amilyen vagyok mert nem látok az egyik szememre ezért vagyok ilyen..
2010. nov. 26. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
fogadd el magad. ez legyen az elsőőő =) =)
2010. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra kell támaszkodni amiből jó vagy! Teszem azt egy sport, egy tudomány vagy bármi hasonló amiből te magadat koránt sem mondod átlagos teljesítményűnek...
2010. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: Mindig legyenek céljaid amik előre hajtanak, engem is csak azok visznek előre és ezért kelek minden reggel úgy, hogy jó kedvem van, van ami előre visz. Meg amiért érdemes küzdeni.


Pl: Kezdj el sportolni, én "gyúrni" kezdtem 2 éve, sokat nőtt az önbizalmam.


Kieg: Barátkozz normális emberekkel, akár suliba, akár buliba, nem discora gondolok, elégsok szórakozóhely ahol igényes zene van, és nem mindenki holt részeg.


"nem igazán tudok idegenekkel miről beszélgetni,mert a hova jársz suliba mit csinálsz stb az unalmas és nem valami érdekes"

/pedig ilyen általános kérdésekkel kezdődik el az ismerkedés.


18/srác

2010. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el boxolni.Ha mindig tisztában vagy vele,hogy a szobában lévő 10 emberből 8at simán leversz ha kell,akkor van önbizalmad.

A nőknél meg.Elmész lakásos szolgáltatóhoz és megtanulsz tisztességen dugni.

Ha ez a két dolog megvan,akkor az alapok már jónak mondhatóak.

2010. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó válaszok XD
2010. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!