Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám megnövelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megnövelni az önbizalmamat hogy merjek kezdeményezni egy lánynál?

Figyelt kérdés
Az alkoholt már próbáltam de nem vált be.
2009. nov. 28. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz bátran:D
2009. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sose kellemes odamenni egy "vadidegenhez", sőt csajozási szándékkal még ismerőshöz sem... Össze kell szedni a bátorságot, a pia stb. csak kicsit segít ezen. Mert ha már "gátlástalanra" ittad magad, akkor úgysincs esélyed egy lánynál (kivéve, ha ő is részeg, de ezekből hosszútávon sose sül ki semmi jó).

A legjobb, ha minél többször mész oda lányokhoz, mert így rájössz, hogy ez teljesen természetes, és már az x.-edik alkalommal nem fogsz úgy görcsölni. De eleinte gondolj arra, hogy nincs abban se semmi "gáz", ha a lány nemet mond, ez is az élet velejárója. És még mindig jobb próbálkozni, mint később azon agyalni, hogy "mi lett volna ha"...

2009. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy lesz ami lesz! Ha odamész lehet h összejöttök. Ha nem akkor nem. Ha bunkón elküld, akkor meg nem is érné meg bármilyen kapcsolatot is létesíteni vele.
2009. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Silber ***** válasza:

Ha az elsők közül egyik sem jön be, még mindíg lehetséges az, hogy neten keresztül kezdessz el beszélni a "kiválasztott" lánnyal. Ezen közegen keresztül minden sokkal egyszerűbb, és nem lámpalázas az ember.

Persze ez nem helyettesít semmiféle személyes kontaktust! De ha ügyes vagy könnyen jó viszonyt alakíthatsz ki vele.

2009. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én például úgy voltam egyszer hogy voltunk kocsmába és ott voltam a haverokkal meg ott volt még 1 csaj akivel már régóta ismerjük egymást mivel évfolyam társak voltunk! Na és én bejöttem neki! nekem is bejött a csaj! csak Én nem mertem kezdeményezni, ő se akart és arra várt hogy majd én! na és mikor a kocsmába voltunk részeg voltam és akkor tök laza volt minden és ő felkarolt és kikísért a kocsma kijárathoz és ott nekitámasztott egy falhoz és lesmárolt ! :D
2009. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a megszokott h a pasi kezdeményez. Amit most fogok írni az velem történt meg. Ott ültem a távolsági buszon, és láttam h egy srác nagyon figyelt engem, nézett felém, nem mondom h nem jött be, mert nem volt rossz, de nekem van párom. Teljesen lemerevedtem amikor épp szálltam volna le, és megszólított h megkérdezheti-e mi a nevem mert akkor iwiwen megkeresne, és írna nekem. Nagyon meglepődtem, természetesen elmondtam neki h van barátom és inkább hagyjuk, de nagyon kedves volt és azt mondta: "rendben van de egy próbát megért". Ez a kulcs mondat. Ha nem lett volna senkim biztos lett volna belőle vmi.


Amúgy ezt azért írtam le neked, mert az a srác nem félt idegenként engem megszólítani, élt a lehetőséggel, azóta sem felejtettem el az esetet. Nem kell alkohol ide! Ha tetszik egy lány akkor nyugodtan kezdeményezz, ne hagyj ki egy lehetőséget sem, és hidd el megéri. Lesznek csalódások, erre fel kell készülni, de talán így megtalálhatod azt aki hozzád illik! Gondolj erre amikor nincs önbizalmad!

2009. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!