Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, szülői "nyomásról"?

Figyelt kérdés

Nyáron tetszettem egy lánynak. Szép volt, nekem is tetszik, csak soha nem mertem vele beszélni.


Csalódtam anyámban, aki nem fiatal, inkább eléggé régi vágású.


Anyám nem értett meg, erre bő másfél évet adtam neki, kicsit jobban megértsen engem. Próbáltam neki elmondani, de nem használt semmi.


Csak én mindig azt vártam a drága anyámtól, ezért is toltam el mindig, hogy nem szólok ahhoz lányhoz (hetekből hónap lett, aztán már félév), hogy végre vesz két rongyot, és rendesen a lány elé tudnék állni, de nem történt meg ez.


Volt egy másik lány is akinek szerintem tetszettem, csak nem "hittem el".

Ilyeneket mondott év végén, hogy csinálhatok róla egy képet, "pózol".

Meg olyant is mondott, hogy jöjjek el hozzájuk, nem kell kint várnom a buszra, meg ilyenek, de ez év végén volt.

Csak nem mertem soha szólni hozzá, mert azt a két rongyot, nem vette meg!

Volt olyan is, hogy egy lány szinte könyörgött, hogy jöljek át hozzájuk, leszedni a telójáról a képeket.

Akkor is eljátszhattam volna a szőke herceget meg a daliás lovagot, hányszor de hányszor (egyszer el is játszottam), helyette a hülye anyámra hallgattam, mert akkor azt mondta, hogy ne menjek.

És én h×lye meg hallgatam rá.


Kiegészítés:


A szöveg első felében említett lány, jobban tetszett, meg úgy elég szép lány volt.

Hófehér bőr, szőke haj, kék szem, és nem ilyen mint a többi lány, szóval nem ilyen királylányos, rendes "szerethető", akivel öröm lenni.

A szöveg második felében említett lány, az azért tetszett, mert úgy gondoltam nála több esélyem van, vagyis volt.

Most tizedikben, van egy öreg "kan", aki buta mint a s×gg, de pofázni, csajozni azt tudd.



Mi a véleményetek erről?



16F


2010. nov. 26. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy nem csak anyukád a hibás, hanem te is! De te jobban! Nem a hülye kis gönceid miatt lehetett volna kapcsolat! Most már nem tudsz mit csinálni! Tanulj az esetből és máskor ne kövesd el ugyanezt a hibát!

Szerintem azok a csajok, akiknek a buta kanok tetszenek vagy lotyók vagy nem elég jó ember ismerők...

2010. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most változtass, amíg még nem késő! Még a régebbről ismert lányoknál is van esélyed!
2010. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De ha itt bőgsz mint egy ..., akkor max a lelkednek jó ma este, de azzal nem mész sokra! Anyukával meg tessék beszélni rendesen!
2010. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, amíg nem tanulsz meg mackónadrágban is úgy vonulni, hogy teli vagy önbizalommal addig ne is erőltesd ezt a dolgot... Tök mind1, hogy milyen ruhában vagy... Vagyis csak azoknak fontos akik olyanok is... De azokkal meg pont az olyanok nem állnak szóba akiknek lenne mit cserélgetni...

Az anyud egyáltalán nem hibás. Legalább nevel. És ha elég önbizalmad lett volna, most már rég kapcsolatban lennél és sikerült is volna az amit akart... Hogy elhidd nem a ruha teszi a mestert és nem attól lesz szép és vonzó valaki, hogy magára költ egy csomó lóvét.

2010. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen.. még lehet esélyed annál a lánynál!

ne a ruháiddal foglalkozz, mert a lányoknak nem ez a fő szempont.. a személyiséged sokkal fontossab, és ha te nem azzal törődsz, akkor nem hiszem hogy a lányt, aki kezdeményezte az érdeklődést feléd... nem hinném, hogy zavarná a ruhád..!


és tényleg, ha te eltudod fogadni a ruháidat mások is elfogják fogadni!!!!!!!!!!! magabiztosság.. !!

2010. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég átlátszó a saját gyávaságodat az anyukádra és egy nyamvadt rongyra fogni.
2010. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha könyörgött hogy menj át akkor sztem nem a "rongyodat" nézte...főleg hogy még akkor sem volt meg amikor elhívott...
2010. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tök mindegy milyen ruhában vagy basszus... ha meg a csajt ez érdekli, hogy mikben járkálsz, már rég rossz.
2010. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
A szülői zsarnokságoknak és nyomásoknak nagy része a saját gyerekkorukban átélt traumához vezethető vissza, azt jelzi, hogy a nagyszüleid valami hibát ejtettek a nevelésén réges régen. Az esetek 90%-ában ez az oka annak, ha egy anya zsarnokoskodik a gyerekével, zsarolja, kényszeríti, stb. Mindkét fél hibás, a szülőnek be kellene látnia, hogy nem helyes, amit csinál, nem kell a szülei bőrébe bújnia és elkövetnie ugyanazokat a hibákat. Te is hibás vagy, mert hagyod, hogy anyád ezt csinálja veled, állj ki magadért, légy egy kicsit önállóbb. Azért is, hogy jobban érezd magad, és azért is, mert 2-3 év múlva már senki nem fog felelni érted, felnőtt leszel. És abban is hibás vagy, mert - ha jól értelmezem - két vacak ruhadarab miatt nem mentél a csajokhoz. Most őszintén: szerinted nem rohadt mindegy nekik, hogy miben vagy, ha már így is tetszel nekik??????!!!!! Gondolkozni kéne, öcsisajt, nem siránkozni.
2010. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cevapos10 válasza:

K figy. 13 F vagyok

nem állok ilyen helyzetbe mint te ( kérj tőle egy kis és mond meg neki ,hogy izé .... szükségem van egykét ruha darabra úgy ,hogy léccives . meg fogja kérdeni miért stb válaszolj játszd el tinit kamasz vagy asszem :P) de én .

Nem válogatom ruháimat mint a többiek nálam. fel próbálom kényelmes tetszik színe aztán nem érdekel többinek véleménye .

Ez anyás dolog ! tessék leülni vele beszélni ! akar menyire ciki de ülj le vele vedd kezedbe dolgot

ne félj Nemecsek


Üdv :ceva

2010. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!