Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem gáz ha ilyen hasonló az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha ilyen hasonló az öltözködésem és a külsőm?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretek senkit utánozni, de hasonlóan öltözködöm ahogyan a képen látható színésznő, mert imádom a sötét cuccokat. Emiatt sokan cikiznek, hogy olyan vagyok mint egy boszi, bár sokat olvasok a boszikról.-)

Szerintetek nem taszító ha egy lány feketében jár? Fekete színű a kocsim, a kutyám, a lelkem éppen még nem.D


2010. nov. 26. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
imádom bellát:D nem gáz, de azért ne vidd túlzásba. Éppen mindig feketébe??
2010. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
HA azt mondom gáz akkor nem fogsz feketében járni? ;)
2010. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos. Az a gáz, hogy ilyeneket kérdezel.
2010. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nemgáz. nekem a ruhatáram fekete fehérből áll, meg mostmár világos rózsaszín.. szóval én sem vagyok túl színes: D
2010. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

egy 6-7 éve de lehet még mindig volt ilyen goth divat.Unatkozó tinik csak fekete ruhát voltak hajlandóak hordani,a lányok meg plusz fekete köröm,rúzs stb...

ismertem egy ilyen lányt neki jól állt

2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm van mindig feketében, mondtam neki, hogy valami színeset is felvehetne ...
2010. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, inkább ilyenben járj, mint a manapság divatos plázacicás cuccokban, amikből kivan mindened. Mi fiúk egyébként se a ruhát szoktuk figyelni, hanem aki benne van :)
2010. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vámpírok nem léteznek, hiába öltözködsz így, nem fog egy sem lefeküdni veled,mivel nincsenek, felesleges próbálkozni.
2010. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 14:30


Írtam, hogy nem utánozok senkit. A ruha nem dönt hogy valakivel lefeküdjek.-) Én szeretem a fekete színt, más meg a világos színeket, mindenkinek más az ízlése.

Köszi mindenkinek hogy válaszolt!-))

2010. nov. 26. 15:19
 10/11 anonim válasza:
s akkor mi?:P..én is feketében járok majdnem mindig...egyszerűen úgy érzem jól magam és kész:P...ha színeset veszek fel mindig az az érzésem, hogy furán néznek...és abszolut nem vagyok az a bezárkózott típus, mármint, nem emiatt zavar, hogy bámulnak...
2010. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!