Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg akar valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy sráccal. Tök aranyos meg minden. Kétszer elhívott már korcsolyázni, el is mentünk jó volt meg minden. Egy beszélgetés során valahogy szóba került hogy én mi akarok neki lenni és én erre azt válaszoltam hogy "még a barátja." Igazából nem is tudom miért mondtam azt hogy még... mindegy végülis két hét múlva rákérdezett hogy minek is mondtam hogy "még." azt mondta: "már rég óta foglalkoztat az a kérdés hogy miért mondtad azt a múltkor hogy MÉG a barátom akarsz lenni?" erre azt válaszoltam: "mivel van barátnőd....." 5perc múlva mondja hogy szakítani fog a barátnőjével. oké ez érdekes dolog nem akarok fantáziálni de szerintem miattam szakít majd vele.

amúgy most is éppen vele beszélek msnen és az előbb mondta hogy már szakítottak. ja és tegnap küldött üzit hogy találkozni akar velem. ez lenne a 3.alakalom hogy elhív. ezt vegyem randinak vagy csak baráti kedvesség? mert egyáltalán nem érezteti hogy mit akar viszont mikor rám néz látom rajta hogy nem úgy néz rám ahogyan a haverom szokott (legjobb barátom egy fiú). most akkor mi van????

14/L


2010. nov. 25. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
van rá esély, hogy akar valamit... :)
2010. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetszel neki.:)
2010. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te is nagyon jól tudod a választ...:)
2010. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt teis jól tudod :) hajrá:P
2010. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

randi háát. akart valamit. am..

de egyébként ezt a srácot nem Csabának hívjáák ?:O

2010. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első szerelmek... De szép is. :)
2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. amúgy nagyon úgy néz ki hogy összejönnek a dolgok :) tegnap elmondta nekem hogy tetszek neki és már szakított a barátnőjével :) és szombaton fogunk talizni :)

amúgy nem, nem Csabának hívják :D

2010. nov. 26. 13:57
 8/8 A kérdező kommentje:
ejj emberek jó nagy hülyeséget csináltam... szegény csávót kicsit padlóra tettem... mert ő tényleg szeret de én meg rájöttem hogy akárhogyan is próbálkoznék nem tudnám szeretni és csak egy szenvedés lenne. istenem.... =/
2010. dec. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!