Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nah ilyenkor mi van? Lennt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah ilyenkor mi van? Lennt olvasd!

Figyelt kérdés

Szal van egy pici (nagyon nagy) problémám. 17 éves fiú vok és eddig nem volt barátnőm. Nem azért mert ronda vok meg ilyesmik hanem mert csak a csajok barátnak szánnak.Szal közeledek de csak hopp le is ráztak. (Nem nyomulok annyira mint állat).

Bulikon verekedés tör ki a sok kisebbségi miatt. A diszkón kis 10 évesek rázzák és felkuratják magukat mert az jó... és nekem ilyenekre nincs szükségem.

Nekem nem azért kell bnő h gyere azt megba...lak meg nem azért h legyen mindig egy és hetente majd váltsam.Nekem azért kellene barátnő h legyen kit szeressek, aki számíthat rám és én is ő rá, átölelném és szeretném.Én nem akarok olyan kapcsolatot amnek nincs értelem és nem is fogok olyanba belemenni.(ilyen is volt: a lány nyomult nekem nem jött...nem lett volna értelme járni ha úgyis 1 hét után vége lett volna).

A netes társkeresésnek sincs sok értelme... az nem személyes. Egyszerűen nem tom h mi van vagy mit csinálok rosszul.

A bulik is egyre gagyibbak (szoktam járni de a már említett esetek nagyon elveszik az ember kedvét).

Tiszta sz*r minden. Önbizalom is megvan de sajna minden normális lánynak van pasija több mint 1 éve.


:SSS nah vmi ötlet a problémára?? bocs ha össze-vissza írtam :)


2010. nov. 23. 22:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

élvezd az életed, keress élményeket, különleges hobbikat, amiket szeretsz űzni, mert ezekkel egyrészt új embereket ismersz meg, még lányokat is a legférfiasabb hobbik körében is, másrészt pedig elkezdesz kiemelkedni a tömegből.

Lehetsz rendes srác, ha egyszer elveszel a tömegben, és nem tudod az értékeid kommunikálni a külvilágnak.

Ha van rajtad, benned valami, amire egyből felfigyelnek, jobbak az esélyeid :)

2010. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!