Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeret elvileg, de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret elvileg, de nem tudok vele mit kezdeni, annyira zárkózott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet eléggé komplikált.

Tudom, hogy szeret (hogy honnan az nem lényeg), mivel én ezt értékelem, már többször is próbáltam vele beszélni, megismerni, kétszer elhívni, de annyira zárkózott és eddig sose láttam tőle bármi előrelépést vagy kezdeményezést, inkább olyan, mintha csak én akarnám őt, ja és a reakcióit nem igen látom sajnos, mert csak msn, élőben nem igen futunk össze, de msn-en annyira szűkszavú és ő szinte semmit se kérdez tőlem, de volt rá példa, hogy flörtölgetett is. Komolyan tetszik és akarom, de nem jutok vele egyről a kettőre és nem tudok rajta kiigazodni... Esetleg vmi tanács?


én 20/f ő 18/l


2010. nov. 22. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon zárkózott szerintem, mindenkivel ilyen? legyél vele türelmes, hátha lassan megnyílik:)
2010. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne msn-n próbálj kapcsolatot tartani.

Lehet hogy ez a lány igy lett nevelve,ez ellen nem okat tehetsz,esetlg megprobalhatnad megkerdezni tőle,h nincs e kedve elmenni egy csöppet setalni(esetleg kutyat setaltatni)

és csöppet levegőzni.én is lány vagyok,tudom,h ez biztos tetszene neki:)

probald megnevettetni,éreztesd vele,h szereted,és feledtesd el vele,h ő félénk,vagy ha látod h szerencsétlen avgy ilyesmi,akkor probald viccel elütni a saját és az ő baklövéseit-persze ugy,h ne sertődjön meg.

aztán ha jól elhülyültök,beszelj meg vele egy köv. programot. és ha minden jol megy,akk a szélben vagy ha hull a hó,megcsokolhatod. ez biztos tetszene,mert a zarkozott lanyok szeretik a romantikat. ha pedig azt szeretned,h jarjon veled a barati tarsasagodba,akk majd egyszer hivd el a barati körödbe,s lassan megszokja. csak előre szolok h ez nehez lesz ha ennyire zarkozott.

azt irod,előben nem igen futtok össze... hetente hányszor? minek köszönhetően futtok össze? munkahely? suli? vagy mi kapcsán? erre jó lenne tudni a valaszt..:)

ja és ha netan nem irnek ujbol,vagy elfelejtenek,akk azt tanacsolom,h probalj vele összefutni,és megegyszer mondom: az msn-en keresztül nem lehet normalis kapcsolatot létesiteni, egyszetr ugyis szemtől szemben kell majd állnotok,és inkább szerintem ugy ismerkedjetek meg egymassal,mert ha mindent msn-n beszeltek meg,akkor előben nem tudtok majd miről beszelni :)

sok sikert:)

2010. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!