Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam én randira? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam én randira? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyszer randiztunk, átlagos volt, de azért jól éreztük magunkat. Azóta írt már smst, de nem hívott újra el.

Szerintetek? (L)


2010. nov. 22. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ez bukta.
2010. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
asdf
2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezett rá,és nem is hívott,akkor valószínűleg nem is akarja.

Ha ennyire balfék szerintem hagyd a csudába.

De ha mégis annyira ő kell neked,akkor szépen utalgass rá,hogy találkozhatnátok újból, de nem így direkt, úgy inkább ne,ha ő nem említette!

2010. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi amit most írok, de szerintem azt az smst csak azért írta, hogy ne tűnjön bunkónak. De ha nem említett újbóli találkozást akkor nem hiszem, hogy lesz folytatása. Valamint ez az átlagos randi már nem jó jel. Szerintem most hagyd abba, felejtsd el, ne járj úgy mint én. 3 évig hittem, reménykedtem, hogy valóban érdeklem az illetőt és nemrég döbbentem rá, hogy soha nem is érdekeltem. Sok szerencsét!
2010. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És te írtál neki? Lehet, hogy arra vár, hogy valami pozitív visszajelzést adj neki...
2010. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi volt.

Én is szoktam írni randi után pár nappal, de hozzá szoktam tenni, hogy nincs tovább.

2010. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, írtam neki, és arra is válaszolt. nem tette hozzá, hogy ennyi volt.

Azért fura nekem ez az egész, mert eddig, ha valaki nem nem akart többé találkozni, akkor a randim láttam utoljára, és nem is írt utána.

Ha meg írt, akkor tuti, hogy volt folytatás is.

Azt értem én, hogy esetleg azért írt, hogy ne tűnjön bunkónak, de akkor azt is közölnie kellett volna, hogy ennyi volt. 25 éves vagyok, nem egy randin túl, de ez ellentmond minden eddigi tapasztalatomnak. :)

2010. nov. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!