Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok a különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a különbség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és az utcánkban még csak most ismertem meg egy 28 éves fiút/férfit...iszonyatosan vonzó és nagyon kedves velem.Jókat lehet vele beszélgetni,vicces,kacér minden ami kell.Ha akarnám akkor már randiztunk volna(ez elég hülye kifejezés egyébként)...de nem tudom mit szólnának az emberek a korkülönbség miatt.Engem nem zavar,de gyakorlatilag itt mindenki ismer mindenkit és biztos hogy megszólnának.Ti mit gondoltok?Hagyjam a dolgot vagy vágjak bele?
2010. nov. 22. 18:04
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Háttez különös.

Egyrészt hmmmm......másrészt meg egyáltalán....

Arra gondoltál-e, hogy azért csapja a szelet neked, mert ő a saját korosztályában nem talál, vagy nem kers, és ki akarja használni, hogy te nem tetszel a fiatalabbaknak.(vagy azt csak úgy hiszad)

Lehet, hogy tényleg csak meg akar dugni.

Ami nem baj, meg amúgy sem tudna erről az oldalról erővel visszatartani senki.

Csak ezekkel a "buktatókkal" legyél tisztában...

Jóóóóóóó???

2010. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

nem menedék...ő is tetszik nekem

de azért kíváncsi vagyok te mit mondasz rám,hát tuti hogy nem tetszenék:D

2010. nov. 22. 18:39
 33/39 A kérdező kommentje:

jóóóóó:D

odafigyelek...

és nem szoktam magam könnyen adni;)

2010. nov. 22. 18:40
 34/39 anonim ***** válasza:
épp most próbálom lebeszélni:P ha küldesz nekem 1 képet elmondhatom a véleményem!:) de azt nem hiszem el hogy senkinek sem tetszel! lehet hogy van 1 fiú aki meghalna érted csak fél elmondani! észre kell venni az ilyeneket!
2010. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

A válaszból én úgy látom, hogy mindenképpen egy komoly gondolkodású, okos lány vagy.

Nehezen tudom elképzelni, hogy pont te ne tetszenél senkinek. Talán lehet, hogy a fiúk még nem nőttek fel hozzád. De azért lehet közöttük alklmas is, vagy olyan, akivel kisebb a korkülönbség.

Monnyuk én szerintem hosszú kapcsolat ebből nem lesz, és a kisasszony elég komolynak tűnik ahhoz, hogy a megfelelő helyen kezelje a dolgokat.

Én sem akarom kifelyezetten bátorítani, csak azt szerettem volna elérni, hogy ha a dolgok mégis úgy alakulnának, akkor tudja pontosan, hogy mi is a helyzet, vagy miből mi lehet.

Úgytűnik tudja...

De azért feltehetnél ide képet, és kérdést, hogy "Miért nem tetszem a korombeli fiúknak?"

Abból rosszul nem jöhetsz ki...csak kapsz pár tippet.

Esetleg na???

2010. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Em mindenkep csak lebeszelni tudlak a dologrol.

18 f

2010. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
akkor meg ti "fiatalok" emeljétek meg az édes kis fiatal feneketeket és kezdeményezzetek:D
2010. nov. 26. 15:51
 38/39 anonim ***** válasza:
A húgom is ilyen helyzetbe került kb fél éve, ő 17 volt, a pasi pedig 28. A pasas csak kihasználta és azóta még jópár lánnyal eljátszotta ugyanezt... Ma már a tesóm is csak röhög rajta, nameg sajnálja az "utódjait", de amikor szakítottak, megsínylette eléggé. Szóval szerintem nagyon óvatosan! Nem mondom, hogy ne randizgass vele, de ne hagyd, hogy a lila köd a szemed elé szálljon, mert akkor megesik, hogy nem veszed észre, hogy csak játszik majd veled. De az is lehet, hogy értelmes a te pasasod... bár én nem hiszek az ilyen leányregényes sztorikban, bocsi.
2010. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

köszönöm,azért ez sok segítség:)

odafigyelek erre

2010. nov. 28. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!