Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok a különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a különbség?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és az utcánkban még csak most ismertem meg egy 28 éves fiút/férfit...iszonyatosan vonzó és nagyon kedves velem.Jókat lehet vele beszélgetni,vicces,kacér minden ami kell.Ha akarnám akkor már randiztunk volna(ez elég hülye kifejezés egyébként)...de nem tudom mit szólnának az emberek a korkülönbség miatt.Engem nem zavar,de gyakorlatilag itt mindenki ismer mindenkit és biztos hogy megszólnának.Ti mit gondoltok?Hagyjam a dolgot vagy vágjak bele?
2010. nov. 22. 18:04
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

köszi:)

én azért azt gondolom hogy értelmesebb és érettebb vagyok holmi plázap*csáknál:)

2010. nov. 22. 18:14
 12/39 anonim ***** válasza:
Némelyik ilyen "kislány" agyilag is hamar felnő. Minden esetre hamarabb, mint a fiúk. Ez egy tény.
2010. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%
mindenki azt gondolja hogy okosabb a többinél, aztán jön a sírás...
2010. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
nem okosabb,csak körültekintőbb és hitetlenebb a többi lánynál
2010. nov. 22. 18:18
 15/39 anonim ***** válasza:
16 évesen 28 éves pasival?? hűű...Én a 20 évemmmel is elgondolkodnék azon, hogy összejöjjek-e vele. Bár tény, hnekem is bejön egy ilyen idős férfi. De nem néznék az apámnak?xd
2010. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
ha nem gyerek és ideje hogy ö döntsön akkor miért írt ki kérdést? ha tudna egyedül önálló dötést hozni akkor nem kérdezett volna... még mindig az a baj hogy a 200 évesek elveszik a fiatalaktól a csajokat!
2010. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
XD
2010. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

óóó hidd el nem;)

mint egy modell,csak sokkal valódibb és sokkal férfiasabb és sokkal különlegesebb:P

2010. nov. 22. 18:20
 19/39 A kérdező kommentje:
hát a 200 évesek úgy tűnik mernek lépni,ha te nem vagy az,keress meg és máris nem fogják elszedni a fiatalokat:)
2010. nov. 22. 18:22
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem különlegesebb, csak annak tűnik. Ilyen a szerelem. Na és mi van akkor, ha csak futó kapcsolat, vagy szex lesz belőle? Semmi. Ha kihagyod bánni fogod. Lehet, hogy nem kell kihagyni, csak legyél észnél. Egyrészt VÉDEKEZZÉL, másrészt lelkileg legyél képben, és ne érjen hidegzuhanyként, hogyha nem lesz hosszú a folytatás, ne "forduljál be".

Tudnod kell, hogy könnyen lehet, hogy csak kalandot akar. Ha te is szeretnél egy szép kalandot, akkor hajrá.

2010. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!