Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van manapság a pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van manapság a pasikkal?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a pasiknak általában bejövök, nem vagyok egy buta liba és jól is nézek ki. Mégis azt tapasztalom, hogy manapság a pasik nem tudnak udvarolni (vagy csak nem akarnak), játszák a büszkét és arra várnak hogy a csajok kezdeményezzenek meg nyomuljanak rájuk. Szerintetek ez normális így??

Most van egy 19 éves srác, unokatesóm haverja és felvett msnre, minden este rám ír, és bevallotta hogy tetszek neki, mégis mikor elhív valahova, végül mindig lemondja nevetséges ürügyekkel (inkább alszik; most nincs kedve mégse; túl nagy tömeg volt a buliban és ezért nem hívott...stb.) ma is beszéltünk, és ő azon van kiakadva, hogy én sose írok rá, minden nap ő ír rám, meg hogy nem vagyok oda érte eléggé. könyörgöm hogy legyek oda ha személyesen 2 mondatnál többet még nem beszéltünk? ahhoz hogy igazán megtetszen vki, talizni is kéne!! tudja hogy bejön nekem és mégse lép! jó, nem volt még barátnője és félénk típus de ennyire?? és mostanság volt 2 másik srác is, akik bejöttek, én is nekik, randiztunk, taliztunk, aztán elhívtak valahova mondjuk hétvégén,hétvégén nem hívott fel, aztán hétfőn kérdezi miért nem mentem... hát egy telefont nem érek meg?? én nem fogok csak úgy beállítani hozzá. nem értem a pasikat!!


2010. nov. 22. 16:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

hát mondták már páran hogy idegesítő vagyok néha, de szerintem élőben inkább kedvesebb vagyok, mint msn-en:)


az a baj, kimondani nem mondhatom már első alkalommal, ha bejön valaki, mert akkor már nem fogom érdekelni, jeleket viszont próbálok adni, de miért nem veszitek???:))

2010. nov. 22. 17:19
 22/28 anonim ***** válasza:
89%

Tisztelt kérdező.


A női nem kivívta magának az egyenlőséget az élet minden területén. Az egyenlőség az azt jelenti, hogy EGYENLŐSÉG.

Nem csak hogy vezethetsz autót, szavazhatsz, lehetsz bányász, vagy traktorista.

Hanem te udvarolhatsz, és az ajtón is az megy be, aki előbb odaért.

Nem tudod a konzervatív világból megtartani azt, ami neked tetszik, a többit pedig kidobni.

Az egyenlőséggel annak rossz oldalait is kivívták az emberek.

Ezt el kell viselni.

Amúgy pedig én pl szeretek udvarolni, flörtölni, de olyan is van, hogy nincs rá "fogadókészség".

Ilyenné lett ez a világ...

2010. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
Nem esett le még kicsi szívem hogy mi FÉRFIAK vagyunk? NEM ÉRTJÜK A CÉLZÁST, ÉS NEM IS ÉRDEKEL MINKET, NE UTALJ OLYANRA, AMI KÉTÉRTELMŰ, MERT FÉLREÉRTJÜK! (sry a capsért)
2010. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, mint a kérdező. Csak az én "pasim" 33 éves. Kezdeményez (pl. moziba hív), de eszébe nem jutna meghívni (mindenki fizeti a sajátját). Kb 2-3 hónapja járunk össze, de képtelen megtenni az első lépést. Már most nem azért, de mi olyan iszonyat szorongáskeltő van egy lány kezének megfogásában? Merthogy erre sem volt még ereje.
2010. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ami pedig az egyenlőséget illeti, itt k.rvára nincs egyenlőség. Ez csak duma. Sem fizuban, sem a végzett munkában (munkahely+gyerekek+család+++egy csomó minden).

És igenis a férfi kezdeményezzen, mert a nő számára nagyon informatív az, ha "bátor" a férfi, hiszen csak ilyen embernek mer szülni a nő.

Az a csaj meg aki nem értékeli az udvarlást, azt hagyni kell a francba, mert nem érdemli meg azt a fiút, aki udvarol neki. Olyat kell keresni, aki méltó erre.

2010. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Pedig ez tényleg az egyenjogúság hatása.

Ha tetszik egy fickó, akkor bizony NEKED kell kezdeményezni (ha ő nem teszi meg), mert a többség - a normálisabbak - már nem mer.

Ha ez nem tetszik, akkor harcolj az egyenjogúság eltörléséért.

2010. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

soha nem lesz igazi egyenlőség, mivel mi nők vagyunk, ti pedig férfiak. más a felépítésünk mind fizikailag, mind mentálisan. mi nem tudunk olyan fizikai munkát végezni mint ti, mi viszont jobban tudunk koncentrálni. mindenki másban jó, és ezért sohasem lesz egyenlőség. az szerintem nem egyenlőség hogy vezethetünk - már bocs, miért lenne csak a férfiak kiváltsága? és a szavazás? talán mi nem vagyunk egyenértékű polgárok szavazati joggal? légyszives a hülyeségektől kíméljetek.


és igaza van az előző előtti válaszadónak, én is csak egy tetőtől-talpig igazi férfinak szülnék gyereket, nem egy puhány "fiúnak" aki még randizni sem mer elhívni, hanem nekem kell megtennem az első lépést. ha ennyire fél egy nőtől akkor mit fog csinálni, ha a gyerekét kell pl. megvédeni? vagy később majd ha vitánk lesz akkor elmenekül, otthagy?

2010. nov. 22. 21:06
 28/28 anonim ***** válasza:

Az szerintem egy teljesen normális dolog, hogy egy férfi is fél a pofára eséstől (ha másért nem, hát azért mert önmaga előtt ciki), főleg ha nagy a valószínűsége.

És az, hogy egy idő után miért adjuk fel? Azért, mert amikor folyamatos a kudarc, akkor egy idő után ráun az ember.


A női-férfi egyenjogúság meg nem ide tartozik, és a kezdeményező szerep is egyénenként változik. Amúgy meg, ha valamire szükséged van, akkor általában csak kérni kell. Ennyi a trükk. Max visszautasítanak.

2010. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!