Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van manapság a pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van manapság a pasikkal?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a pasiknak általában bejövök, nem vagyok egy buta liba és jól is nézek ki. Mégis azt tapasztalom, hogy manapság a pasik nem tudnak udvarolni (vagy csak nem akarnak), játszák a büszkét és arra várnak hogy a csajok kezdeményezzenek meg nyomuljanak rájuk. Szerintetek ez normális így??

Most van egy 19 éves srác, unokatesóm haverja és felvett msnre, minden este rám ír, és bevallotta hogy tetszek neki, mégis mikor elhív valahova, végül mindig lemondja nevetséges ürügyekkel (inkább alszik; most nincs kedve mégse; túl nagy tömeg volt a buliban és ezért nem hívott...stb.) ma is beszéltünk, és ő azon van kiakadva, hogy én sose írok rá, minden nap ő ír rám, meg hogy nem vagyok oda érte eléggé. könyörgöm hogy legyek oda ha személyesen 2 mondatnál többet még nem beszéltünk? ahhoz hogy igazán megtetszen vki, talizni is kéne!! tudja hogy bejön nekem és mégse lép! jó, nem volt még barátnője és félénk típus de ennyire?? és mostanság volt 2 másik srác is, akik bejöttek, én is nekik, randiztunk, taliztunk, aztán elhívtak valahova mondjuk hétvégén,hétvégén nem hívott fel, aztán hétfőn kérdezi miért nem mentem... hát egy telefont nem érek meg?? én nem fogok csak úgy beállítani hozzá. nem értem a pasikat!!


2010. nov. 22. 16:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
16:51os vagyok, azt még hozzátenném, hogy nem tudom hogy volt régen, akkor még nem csajoztam de most... Udvarolok egy lánynak, elzavar, beszól, cseszeget, aztán meg keresek mást, akkor meg mondja h miért, nem vettem észre, hogy én is bejövök neki, meg h akkor is ÉN VAGYOK A BUNKÓ. Hát de kérem, én udvaroltam, kedves voltam vele, éreztettem, hogy nem csak a barátja akarok lenni, erre úgy viszonozza h bunkó, k*csög. Na, ennyit rólatok, és ezután csodálkozol te bármin is? (Igen, továbbra is általánosítok, én is megtehetem.)
2010. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező viszont pont nem utasította el őket,adott nekik esélyt,akik pedig nem éltek vele.

1.Vagy túl jó nő vagy és nem mernek lépni.

2.Vagy mégsem érdekled őket annyira hogy vegyék a fáradtságot érted.

2010. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16:51os vagyok megint. Jó a te pasiaid "puhap*csök" voltak. Tőlük ne is várj mást.
2010. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

hát szerintem az 1-es lehetőség hülyeség, ilyen nincs, hogy egy pasi fél egy nőtől, ezt csak a nők találták ki, hogy megnyugtassák a lelküket, ha valaki nem kezdeményez náluk.

szóval akkor marad a 2-es...

csak ha meg így van,akkor minek kell rendszeresen keresni? ha valakinek nem jövök be, az hagyjon békén!

2010. nov. 22. 16:59
 15/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk az eddigi írásaid alapján én is hagynálak a fenébe két találkozás után.
2010. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
miért?
2010. nov. 22. 17:01
 17/28 anonim ***** válasza:

Háát drágám, én 20éves vagyok egész 18éves koromig rentgeteget udvaroltam a csajoknak, virággal, édességgel, kedvességgel.. de mindegyik sikertelen volt. Sajnos már sok lányban az van, hogy aki nem helyes fiú, azt le se tojják. bármit csinálhat.

Épp ezért már mi fiúk is nem eröltetjük annyira az udvarlást, mert ha az első alkalomkor nem nyerjük el a teccését, akkor utána se.

2010. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
se a nők se a pasik nem különbek a másiknál... kevés olyan pasi van akik nem szégyellik az érzelmeket, nem szégyellnek udvarolni és kevés olyan nő akikben van tartás és nem a mellükkel akarnak hódítani. hozzám is folyton az olyan hapsik jönnek akiknek egy éjszakára kellenék holott nem hordok még buliba sem mellkidobós felsőt, nem táncolok úgy mint egy GO-GO girl és mégis megtalálnak ezzel. én nem általánosítok hanem úgy gondolom h vannak még normális pasik akiknek nem az az érték h minél hamarabb ágyba cipeljék a csajt és hiszem h vannak olyan csajok akiknek nem a pénztárca mérete számít. 21/L
2010. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én tudom mi itt baj. MÉg nem nagyon találkoztak veled élőben ezért ilyenkor ez ez egy nagyon sresszes dolog ám. A találkozás egy döntő pillanat tulajdonképpen és egyelőre még nincs hozzá elég bátorságuk.

Húú én ezt tudod hányszor átéltem már :P

2010. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál h esetleg benned van a hiba? lehet h msnen tök jófej vagy meg minden és lehet h élőben meg egy idegesítő fruska.
2010. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!