Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van manapság a pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van manapság a pasikkal?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a pasiknak általában bejövök, nem vagyok egy buta liba és jól is nézek ki. Mégis azt tapasztalom, hogy manapság a pasik nem tudnak udvarolni (vagy csak nem akarnak), játszák a büszkét és arra várnak hogy a csajok kezdeményezzenek meg nyomuljanak rájuk. Szerintetek ez normális így??

Most van egy 19 éves srác, unokatesóm haverja és felvett msnre, minden este rám ír, és bevallotta hogy tetszek neki, mégis mikor elhív valahova, végül mindig lemondja nevetséges ürügyekkel (inkább alszik; most nincs kedve mégse; túl nagy tömeg volt a buliban és ezért nem hívott...stb.) ma is beszéltünk, és ő azon van kiakadva, hogy én sose írok rá, minden nap ő ír rám, meg hogy nem vagyok oda érte eléggé. könyörgöm hogy legyek oda ha személyesen 2 mondatnál többet még nem beszéltünk? ahhoz hogy igazán megtetszen vki, talizni is kéne!! tudja hogy bejön nekem és mégse lép! jó, nem volt még barátnője és félénk típus de ennyire?? és mostanság volt 2 másik srác is, akik bejöttek, én is nekik, randiztunk, taliztunk, aztán elhívtak valahova mondjuk hétvégén,hétvégén nem hívott fel, aztán hétfőn kérdezi miért nem mentem... hát egy telefont nem érek meg?? én nem fogok csak úgy beállítani hozzá. nem értem a pasikat!!


2010. nov. 22. 16:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én pedig nem értem, ha EGY pasival van bajod, akkor miért kell általánosítani?
2010. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
azért mert mostanában az elmúlt fél évben az ÖSSZES akivel randiztam/ismerkedtem ez a kategória!
2010. nov. 22. 16:47
 3/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem teljesen normális,sőt,már inkább nőké a kezdeményező szerep én úgy vettem észre. 21/f
2010. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
sőt, a barátnőim ugyanezen vannak kiakadva! manapság már ciki udvarolni vagy mi?? miért nem mutatjátok ki, ha tetszik valaki, és mért nem próbáljátok meghódítani?
2010. nov. 22. 16:48
 5/28 anonim ***** válasza:
És ez szerintem jobb is,mert úgyis ti döntötök a végén nem mi. 21/f
2010. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem _próbálok_ meghódítani egy nőt. Én meghódítom a nőt. A próbálkozást el kell felejtenie egy férfinak.
2010. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
nektek lehet, hogy jobb, kényelmesebb, de szerintem egy igazi nő sohasem fog futni egy pasi után! nektek kellene!!! nem értem az egész hozzáállást!
2010. nov. 22. 16:50
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretünk pofára esni. Ti hibátok, régen nem voltatok ennyire sz*zkur*k mint most, hogy kiteszitek a melletek, bejöttök 1 srácnak és elzavarjátok. Te is általánosítasz, én is. 16F
2010. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
tedd vagy ne tedd, de ne próbáld - yoda
2010. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

miért, ki szeret pofára esni?? szerinted van olyan ember?

de én nem tudnék egy olyan pasit tisztelni, aki annyira nem veszi a fáradtságot, hogy elcsábítson ha tetszek neki. a pofáraesést pedig a pasiknak be kell kalkulálni, elvégre ti lennétek a FÉRFIAK!! (ha még akad ilyen egyáltalán...)

jah ha kihívóan vagyok felöltözve akkor nekem is beszólnak, és az olyan bunkókat még jóhogy elküldöm!

2010. nov. 22. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!