Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki vagyok akadva ilyen nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok akadva ilyen nővel akarhat kavarni?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam meg nem vagyok büszke de azért lehet értékelni h ki jobb nálad és ki nem!VAn egy érett,igényes férfi az életemben és van neki egy ismerőse aki 20 éves és kicsit duci meg szemcerkával van kihuzva a szeme,nem szép lány(félvér) és felrakott egy csöcskidobós képet és azt a kedves férfi facebookon rányomta h tetszik!Én aki igényes nem festi magát,jól öltözködik meg még anniyt se mond h jó nő vagyok!Annyit tudok h teszem neki meg kedvel meg sokat szoktunk találkozni!Most ez normális?Én ki vagyok akadva h ilyen nőt akar magának!VAgy talán fél tőlem?Zavarban szokott lenni ha velem van!
2010. nov. 22. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csinos lányoktól fél nem mer náluk kezdeményezni, viszont lehet, hogy a kövérek az esetei...lehet ő az igénytelenebb fajtát szereti..
2010. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy megnyomta a "like" gombot ilyen sokmindenre következtettél? Te se vagy ép.
2010. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
féltékeny vagyok!Basszus,azért gondolj már bele,ha van egy udvarlód és egy nálad rondább csajra nyomna egy like gombot teis kiakadnál sztem!!Ilyenkor mire gondoljak?
2010. nov. 22. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra, hogy rajtad kívül is észrevesz nőket, tehát teljesen normális férfi. Ez nem a tizenhetedik század, hogy ha udvarol neked akkor másra rá se nézhet.
2010. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de ez a kombinálás már nekem is durva. Az én életemben is van egy srác, aki jelenleg nagyon tetszik, de eszem ágába se volt utánanézni fb-on, hogy kinek a képére "like"-olt rá... Amúgy is könyörgöm, csak 1 gombnyomás. Lehet, hogy a lány jó barátja, vagy ismerőse. Barátnőkkel ki lehet háborogni magunkat ilyesmin, és lehet poénkodni vele, de ha te tényleg ennyire a lelkedre veszed, az régen rossz... Ha ennyire féltékeny vagy, hiába fogod megszerezni, a hisztijeiddel elég hamar el fogod kergetni, úgyhogy mély levegő, nyugi, és gondold át.
2010. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!