Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a mellméret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a mellméret? 75/B milyen?

Figyelt kérdés

Tudom már elcsépelt kérdés, de engem még mindig nagyon érdekel! Eddig jó csajnak tartottam magam, de mostanában többször is megkaptam, hogy túl kicsi a mellem (75/B melltartót hordok, és tényleg kicsi de formás). Olyannal is beszéltem, aki azt mondja, csak az lehet jó csak akinek nagyobb a melle. Tudom,hogy ez így nem igaz, de mégis rosszul esett ezt hallani, és ne mtudok mit tenni, ha egyszer ekkorára nőtt. Amúgy azt mondák szép arcom van, 172cm vagyok, vékony testalkatú, 52 kg, barnás zöld szemem van. Vélemény? (főleg pasiké)

Gyakran leszólítanak és sok pasinak tetszem, de olyannak általában nem, aki nekem is:(


2010. nov. 21. 17:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Lin teljesen egyetértek!

Nekem is ez a problémám, én nem szeretném hogy csak a melleim miatt figyeljen fel rám valaki, ráadásul az nem is igazán az enyém lenne! de manapság már a pasik 80%-a az ilyen szilikoncicákra bukik:8

2010. nov. 21. 23:31
 32/37 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem teljesen értek egyet.Persze ,hogy ha egy nő megműtteti magát akkor úgy általánosságba talán többet ad a külsőre is,(sok smink,szoli,műhaj stb.)ezért úgy tünhet,hogy rájuk buknak.De szerintem inkább a sok cicoma miatt.Én is szeretem festeni magam és a külsőmmel foglalkozni(A szakmám miatt is)éppcsak nincsenek műmelleim.Ő pl az idei győztes a playmate választáson és nézd milyen kicsi a melle ,mégis egy csomó szilikonost "vert el": [link]

Szóval ne csüggedj,nem a nagy melltől lesz nő egy nő:)

2010. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Pont jó.. Amúgy mindegy mekkora a melled.. :D
2010. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Amúgy aranyos lehetsz ;-)
2010. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Ekkora nekem is. Szerintem egészen elfogadható, vannak korombeliek akiknek kisebbek és nem panaszkodnak, tökélesen megvannak vele.

Az exem akkori véleménye szerint nagyok voltak, megvolt vele elégedve..

2011. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%
A 95B-s csajnak üzenem: az, hogy neki 75 helyett 95, csak azt jelenti, h a mell alatti kerülete nagyobb. Mivel a kosár mérete ugyanakkor, ezért lehet, h csak vastagabb/kövérebb. Egyébként én is 75B-s melltartót hordok.
2011. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én 16 éves srác vagyok és 1 lányba nekem nem a mell mérete a fontos lehet kicsi a melle hogyha szeret/tisztel/meg becsül stb :) látom régi téma de muszáj volt bele írnom! :)
2013. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!