Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a mellméret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a mellméret? 75/B milyen?

Figyelt kérdés

Tudom már elcsépelt kérdés, de engem még mindig nagyon érdekel! Eddig jó csajnak tartottam magam, de mostanában többször is megkaptam, hogy túl kicsi a mellem (75/B melltartót hordok, és tényleg kicsi de formás). Olyannal is beszéltem, aki azt mondja, csak az lehet jó csak akinek nagyobb a melle. Tudom,hogy ez így nem igaz, de mégis rosszul esett ezt hallani, és ne mtudok mit tenni, ha egyszer ekkorára nőtt. Amúgy azt mondák szép arcom van, 172cm vagyok, vékony testalkatú, 52 kg, barnás zöld szemem van. Vélemény? (főleg pasiké)

Gyakran leszólítanak és sok pasinak tetszem, de olyannak általában nem, aki nekem is:(


2010. nov. 21. 17:48
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

az jóóó, a popsim nagyon jó, arra tényleg nem volt még soha panasz:))

sokan mondták már, hogy tökéletes és nem láttak még olyan jót mint az enyém:) legalább ennyi jár nekem is :D

2010. nov. 21. 19:10
 22/37 A kérdező kommentje:
szóval újra feltéve a kérdést: egy 75/b formás mell és egy ütős popsi az már megfelelő?? :)) képet holnap mellékelek, majd nézzétek meg!!
2010. nov. 21. 19:11
 23/37 anonim ***** válasza:

Hmmm, alig várom :)))


A kicsi formás mellek 1000x jobbak, mint a hatalmas, lógó tőgyek. Ezzel szvsz majd minden férfitársam egyetért.

2010. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Na már én is várom(lány létemre),hogy mi miatt aggódsz annyira:)Biztosan eltúlzod.
2010. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként és is jobban szeretem a kicsi és formás melleket.

2010. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Várjuk a képet. Biztos csal eltúlzod.


16/L 70/A

2010. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nekem is 75/B utálom, de nem tudok mit tenni, szilikonra meg (még) nincs pénzem. 19/L
2010. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

én 21 vagyok!

szilikon már nekem is eszembe jutott, de elég kockázatos, drága, plusz nem nagyon akarok egy kis plasztikcica lenni... így is túl sok mű dolog van már rajtam, sajnos (műköröm, műszempilla, festett haj, tetovált szemöldök stb.)

2010. nov. 21. 22:44
 29/37 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok:)

Gondolkoztam a szilikonon,de akkor sem csináltatnám meg,ha lenne rá pénzem.Nem érezném jobb nőnek magam,mert olyan érzést keltene mintha csak a melltartóm tömném ki.

Nem én vagyok,nem az tetszik az embereknek amilyen vagyok,hanem az amilyenre megcsináltak.Ha bárki azt mondaná "jó melled van"arra gondolnék,hogy nem is az enyém:)Lehet hülyeség,de nem bírnám ezt.A másik meg,hogy mégiscsak szilikon...

2010. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

19/L vagyok

Én sem szeretem a mű dolgokat, de annyira elkeserít hogy kicsi a mellem és a formája sem szép, hogy úgy gondolom nekem a kisebbik rossz a szilikon lenne. Mert már mindent megpróbáltam, hogy elfogadjam a melleimet, de mindennap sírni tudnék annyira nem tetszik.

2010. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!