Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a mellméret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a mellméret? 75/B milyen?

Figyelt kérdés

Tudom már elcsépelt kérdés, de engem még mindig nagyon érdekel! Eddig jó csajnak tartottam magam, de mostanában többször is megkaptam, hogy túl kicsi a mellem (75/B melltartót hordok, és tényleg kicsi de formás). Olyannal is beszéltem, aki azt mondja, csak az lehet jó csak akinek nagyobb a melle. Tudom,hogy ez így nem igaz, de mégis rosszul esett ezt hallani, és ne mtudok mit tenni, ha egyszer ekkorára nőtt. Amúgy azt mondák szép arcom van, 172cm vagyok, vékony testalkatú, 52 kg, barnás zöld szemem van. Vélemény? (főleg pasiké)

Gyakran leszólítanak és sok pasinak tetszem, de olyannak általában nem, aki nekem is:(


2010. nov. 21. 17:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami, mert nekem 110/A, és még soha nem volt fiúval szexuális kapcsolatom. Ja, am. férfi vagyok :)


Mit akarsz az 52 kg-odhoz?! 75/Z-t? Orra esnél nagyobb mellel!:) Így vagy teljesen arányos! Egyébként is sokkal fontosabb a mell formája, mint a mérete. Már ha az esztétikumról van szó, mert egyébként az se.

Gondolj arra, mekkora királynő leszel 40 évesen álló mellel :)!

Meg hogy most is mekkora királynő vagy, mert mondjuk a legtutibb modelleknek vannak ilyen méreteik.

2010. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 errre ***** válasza:

Nekem is kicsi, és én 173,barna,vékony,zöldes-barnás szemű:D vagyok:)

Engem zavar,de ez van, nem tudok mit tenni.Majd ugyis lesz olyan akinek tetszik, és így szeret..

2010. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

18.11

Ne zavarjon téged se! Tökéletes!

2010. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

hát lehet...

nem tudom, kicsit nehéz időszakomat élem, úgy érzem sehogysem vagyok jó, amúgy volt már modell munkám is, van portfólióm is, hajmodell is voltam a schwarzkopfnál, és persze naívan azt hittem, ha ilyen dolgokat elérek, akkor enyém a világ, közben semmire nem megyek vele. ugyanúgy nem találok egy normális pasit se:( pedig szerintem belsőre szebb vagyok, mint külsőre. nem értem már komolyan hogy a pasik mit szeretnének, vagy ki felel meg nekik...

2010. nov. 21. 18:15
 15/37 anonim ***** válasza:
34%

Ezek kicsi mellek. Nem baj az (bár kiábrándító is tud lenni, de a nagy, formátlan mell is), de azért kicsik. Akik mondják, hogy azok pont jók, azoknál is tudatosul (max hazudnak), hogy kicsik.


Régen a nagyobbakat szerették, mert a gyermek etetésében látták a méreteket. Tudod ez ilyen "történelmi" mese.

2010. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 errre ***** válasza:

18:11 vagyok

engem is felkértek modellnek, mondjuk én nem az a típus vagyok.Hát igen,én is kifogom a "rendes" fiúkat.

Sajnos, nem találok olyat aki nem rossz, mármint törődő, kedves, nem bunkó, nem drogozik, vagy iszik, vagy mittudom én..Lehet túl sokat unatkozol, nem?

2010. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

hát igen lehet... most passzív féléven vagyok, és múlt hét óta nincs melóm se. szóval van benen valami:)))


de megnyugtató hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben:)) én amúgy randizgattam srácokkal, akik úgy nagyjából rendben voltak, aztán mondták talizzunk még, aztán mégsem kerestek... vagy kerestek, és azt mondták komoly kapcsit szeretnéek, mikor meg komolyra fordult volna akkor menekültek, és azt mondták ők nem akarnak komolyat...


a gyerekek etetéséhez meg annyit, hogy ha terhes leszek, akkor úgyis megnő a mellem... ezt mindenki tudja, szóval a mostani mellméretemnek semmi köze a gyerekek etetéséhez.

2010. nov. 21. 18:28
 18/37 anonim ***** válasza:
Egyszerű,rakj ki képet a melledről és majd elmondják a véleményüket,én is ezt tettem régen(pirul)és sokat dobott az önbizalmamon,mert csak pozitív kritika jött;)
2010. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
jól van ez jó ötlet, lehet megcsinálom:)
2010. nov. 21. 18:35
 20/37 anonim ***** válasza:

Nekem ez a filozófiám:

[link]

:)


23/F

2010. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!