Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért törlődik el minden hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törlődik el minden hiba néhány fiúknál az én szememben?

Figyelt kérdés

Mindig akad néhány fiú az életemben akik rögeszmékké alakulnak nekem és minden vágyam az,hogy megszerezzem őket,viszont a hibáik átalakulnak,de nem törlődnek!: Tisztában vagyok vele,hogy mi az rajta,ami "hibának" számít,én mégsem negatívumként kezelem,hanem az én szememben az is jónak számít, úgy érzem,hogy valahogy hozzátartozik a sráchoz és így a hiba átalakul egy "non-hibává"


Például: a bizonyos pasi erősen dohányszagú vagy egyszerűen csak "szagos",de mivel mégis olyan macsó viselkedése van és maga az egész lénye olyan vonzó, ezért megszeretem ezt a bizonyos "szagát" is,még akkor is,hogyha tudom,hogy alapjában véve az nem egy jó dolog


Mi a véleményetek erről ? Hogyan nevezik ezt, ha van neve egyáltalán ?


2010. nov. 21. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok, azonban ez nálam is így van. Nem tudom azt mondani a srácnak, hogy nem.. Pedig ő nem csak szagos vagy valami, hanem piás, drogos.
2010. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"jóképő bunkó és a csúnya"


ez mi? Most jóképű csúnya, vagy csúnya jóképű?


Húsevő vegetáriánus???


...


amúgy énis úgy hallottam, hogy a lányoknak nem annyira fontosak a külsőségesek, mint nekünk pasiknak. De ha ilyet állapitunk meg, hogy "csak a jóképű pasik kellenek a nőknek", akkor az olyan, mintha a pasiknak csak a nagy keblű nők kellenének.


ez egyértelmű szüklátókörű beskatulyázás. A másik fél mindig tetőtől talpig jön be! Legalábbis nálam pasinál nem az van, hogy "na van 2 kerek paradicsomja, akkor bejön", hanem teljes egészében!

2010. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én pl a kedves, de csúnyácska lányt választanám. Amúgy fogadni mernék, h aki azt írja, h nem minden nőnek csak a külső számít, az mind nő.
2010. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom h az előttem szóló nem az, de akkor ő v tapasztalatlan, v naiv.
2010. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

halo-effektusnak hívják, amikor egy bizonyos külső szűrőn keresztül értékelsz egyéb tulajdonságokat, és aszerint érzékeled őket, hogy tetszik-e neked a pasi vagy nem, magyarul a szexuális vágyad felülír minden egyebet.


ezt amehcnaizmust meg lehet figyelni abban, ahogy a nők általában értékelik a férfiakat: ha egy csúnya pasi beszól valami nem kedveset, akkor az egy bunkó kötsög, de ha ugyanezt egy a jóképű pasi csinálja, akire a nő fel van izgulva, akkor mindez "szexi és csábosan szemtelen" lesz.

ha egy csúnya pasi viszahúzódó, akkor ő "nyomorék lúzer", de ha a jóképű pasi visszahúzódó, akkor "hűvös, szexi elegancia" lesz belőle.


a nőket is a pinájuk vezérli, ahogy a férfiakat a farkuk, csak a nők a pinanedvesedést úgy hívják, hogy "szerelem". és ez alapján értékelik a pasi tulajdonságait, és ez alapján látnak bele nem létező tulajdonságokat a pasiba.

2010. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!