Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért törlődik el minden hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törlődik el minden hiba néhány fiúknál az én szememben?

Figyelt kérdés

Mindig akad néhány fiú az életemben akik rögeszmékké alakulnak nekem és minden vágyam az,hogy megszerezzem őket,viszont a hibáik átalakulnak,de nem törlődnek!: Tisztában vagyok vele,hogy mi az rajta,ami "hibának" számít,én mégsem negatívumként kezelem,hanem az én szememben az is jónak számít, úgy érzem,hogy valahogy hozzátartozik a sráchoz és így a hiba átalakul egy "non-hibává"


Például: a bizonyos pasi erősen dohányszagú vagy egyszerűen csak "szagos",de mivel mégis olyan macsó viselkedése van és maga az egész lénye olyan vonzó, ezért megszeretem ezt a bizonyos "szagát" is,még akkor is,hogyha tudom,hogy alapjában véve az nem egy jó dolog


Mi a véleményetek erről ? Hogyan nevezik ezt, ha van neve egyáltalán ?


2010. nov. 21. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
rögeszmés-hibaátalakítgató...
2010. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Haha,pocsékul vicces vagy
2010. nov. 21. 14:19
 3/15 A kérdező kommentje:
Inkább egy programnévnek hangzik,mint egy személyes tulajdonságnak
2010. nov. 21. 14:20
 4/15 anonim ***** válasza:
mert nem vagy válogatós, ez jó! Nálam is volt az, hogy "dohányos lányt? Fúh azt soha!" végül megtetszett egy kicsit visszahúzodó, "középkategóriás" dohányzós lány :)
2010. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok. hát bocsi de mit vársz? ennek nincs konkrét neve és velem is megtörténik, egyszerűen ha érdekel valaki máshogy nézel rá. mert az érzelmek befolyásolják az agyadat. ennek nincs neve. ez csak van

nem tudom mennyi idős lehetsz de túl sok észt nem szavaznék neked ;)

L/16

2010. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem,hogy bármennyi észt is szavazzál nekem,van úgyis elég :P


Ami pedig a sértegetést illeti,látszik,hogy 16 éves vagy

Még a tojáshéj a fenekeden,de te már rikácsolsz

Na mind1,kösz a tapasztalatátadást és neked is, 2.válaszoló !

2010. nov. 21. 14:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert csak a külső számít neked. De ne aggódj, ez minden lányra igaz.
2010. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem igaz

Egy fiú nézhet ki bármilyen jól,ha a személyisége silány akkor nem is emlékszem a nevére

Úgyhogy nyugi,nem minden lányra igaz

Nekem nem csak a külső fontos:nekem a külső és a belső is fontos egyaránt!

2010. nov. 21. 14:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Sokan mondják ezt, de a jóképő bunkó és a csúnya, de kedves srác közül vmiért mégis mindenki az előbbit választja.
2010. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor most kifejtem,100%,hogy megérted:

a felsoroltak közül EGYIKET sem választanám

Miért? Mindkettőből hiányzik valami,az egyikből a külső vonzóság,a másikból a belső vonzóság


Igen,nálam duplán nehezebb megfelelni,mint gondoltad,de nyugi,van nekem is egy példám: egy kedves,de csúnyácska és egy bombázó,de kevésbé kedves lány közül a férfiak melyiket választanák?......

2010. nov. 21. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!