Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjam el anyumnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek mondjam el anyumnak, hogyha randizok valakivel??

Vagy nemkell..?? és ha ne mondjam el mit mondjak neki..?? :S ami hihető is lenne persze..várom az ötletetek :D


2010. nov. 20. 22:20
1 2
 11/18 anonim válasza:
szijja szerintem nyogodtan el mondhatod neki mert én is el szoktam mondan ha pasival találkozok meg ha el is titkolhatod ha olyan személy meg lát egy pasival akkor ugy is el fogja anyukádnak mondani szerintem légy öszinte ne hazudj anyukádnak abból csak is baj lesz meg ha ki derül többet nem fog benned bizni meg hazugnak fog nézni és ezt tanácsolom
2010. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

minden lépcsőt végig kell járni. nekem így jöttek sorba:

- kimegyek haverokkal.

- kimegyek haverokkal, de van ott egy fiú is.

- kimegyek a fiúval de csak haverok vagyunk.

- feljön a fiú de még mindig csak haverok vagyunk.

- még nem járun de lehet lesz valami.

- nemtudom hogy járunk-e de már van valami.

- anya járunk.


lehet hogy most egyszerűbb mindig hazudni de ha majd tényleg elkomolyodik a dolog, akkor sokkal kínosabb lesz ha előtte nem is tudtak semmiről és egyszer csak bejelented hogy jársz valakivel, ők meg azt se tudják mifándió, mint ha szépen részesei ők is ennek a folyamatnak. persze nem azt mondom hogy mindent részletesen mesélj el nekik de igenis tudniuk kell hogy hol tart a folyamat, úgy nem fognak kiakadni ha egyszer csak bejelnted hogy már jártok. főleg hogy ahogy az írásodból kivettem ő az eslő fiúk. hidd el sokkal toleránsabbak lesznek ha már most szoktatod őket a gondolathoz, mint ha egyszer csak rájuk zúdítod hogy bepasiztál.

2010. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hazugság != elhallgatás.


Ha megkérdezik, nyugodtan lehetsz őszinte. Én eddig csak akkor mondtam el, hogyha már összejöttem Vele.

2010. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
oksi..köszi a komikat.:) akkor elmondom neki hogy hova megyek.:D
2010. nov. 21. 21:04
 15/18 A kérdező kommentje:
am 15/L
2010. nov. 21. 21:04
 16/18 anonim ***** válasza:
én tuti nem mondanám el mert még bajod lehet belőle
2010. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na elmondtad? hogy reagáltak?:)
2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
elmondtam..: D hogy megyek talizni egy sráccal..: D csak nézzett egy nagyot..és akkor utána elkezdett faggatni..: S x D de így legalább legalább nem kell hazudnom és tudja kivel vagyok :D
2010. nov. 22. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!