Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjam el anyumnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

Szerintetek mondjam el anyumnak, hogyha randizok valakivel??

Vagy nemkell..?? és ha ne mondjam el mit mondjak neki..?? :S ami hihető is lenne persze..várom az ötletetek :D


2010. nov. 20. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

az attól függ (én nem mondom el neki)


indok: séta a haverokkal, közösen tanultunk, belefeledkeztem egy beszélgetésbe (és nem is hazudsz)

2010. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
: D jóötletek :P kösziike
2010. nov. 20. 22:24
 3/18 anonim ***** válasza:

miértne mondanád el?


Félsz hogy eltilt?:)

2010. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

szijja...én egyszer elmondtam,akkor le is kevert nekem egy pofont és egy hétig nem mehettem sehova,és azóta nem mondom el neki az ilyen dolgaimat...amúgy hány éves vagy???


14/l

2010. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért ne mondanád el? Hidd el, örülni fog és büszke lesz rád :-)

2010. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
mindig mást szoktam mondani...baránőkkel megyek sétálni vagy haverokkal,vagy könyvtár,vagy pláza...stb...
2010. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Mindig elmondom és elenged.


16/F

2010. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez is furcsa nekem..Nálam alap az őszinteség a szülők felé..Miért ne mondanád el? Inkább hazudsz? Hát..Akinek a lelkiismerete...

Na mind1..Én el szoktam mondani..És még tanácsot is kérek ha gondom van..És kéépzeld,inkább segítenek..Szerintem próbáld meg elmondani.:)

Ha meg félsz a reakciótól,célozgass..

2010. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el és kiderül, oda lesz a szüleid bizalma (és engedélye jópár dologra).
2010. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy érzem nincs rossz viszonyod anyuddal. Ha így van, akkor tartsd is ezt meg, és mondd el neki. Óvatosan, hogy érzed megértél erre. Nem kell leülni és úgy, az úgy túl erős lehet. Ha együtt csináltok valamit, hozd elő a témát. Add elő neki, hogy lassan ez fog következni az életedben, készüljön Ő is.
2010. nov. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!