Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha a lányos fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a lányos fiúkat jobban kedvelem, mint a kockahasú szőrös majmokat?

Figyelt kérdés
az egyik szórakozó helyen már több hasonló korú fiúval ismiztem már és elég lányosak, viszont meglehetősen lelkisek, én nagyon szeretem a lelkemet kiönteni másoknak és meg is értik a problémáimat, ,sokkal gyengédebbek, nem azok az egynapos kalandvágyók!..17 éves csaj
2009. jan. 13. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert azok b*zik.

Lehet hogy jól elbeszélgetsz velük, de hogy egy jót nem fogsz kefélni velük, az is biztos. Mert kis impotens nyálgépek. Ellenben a "kockahasú szőrös majmok" úgy alád b*sznának, hogy szóhoz sem jutnál.. Mert van bennük tesztoszteron, ellentétben a lányos haverjaiddal.

2009. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Majd később neked is egy férfi kell, nem egy barátnő. :)

De amúgy amihez kedved van, csak tessék.

2009. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ebben semmi; ízlés kérdése.
2009. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak!

INKÁBB FEKSZEM LE EGY LÁNYOS FIÚVAL, MINT VELED, AKINEK A SZÁJA BÜDÖS A CSUNYABESZÉDTŐL! Tárgyként használod a lányokat a szexuális kielégülésedhez, de több nem érdekel egy nőből. Egy nő nem cici és lyuk csak!!!

2009. jan. 13. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező: Leszögezem előre, abszolút egyetértek veled. :)


DE.


Ha erre te már rájöttél, hogy ők ilyenek, és ez neked is jó, meg nekik is jó, és úgy általában mindenkinek jó és minden rendben, akkor nem értem, miért tetted fel egyáltalán a kérdést? :)


Egyébként persze, hogy normális, miért ne lenne az - amint ezt már magad is felfedezted magadnak. :) (Amihez egyébként gratulálok; minél több lány jön rá erre, annál jobb :) )

2009. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
én is az első válaszolóval kell h egyet értsek, ah persze nem ilyen nyers formában :) ennyi idősen nekem is szimpik voltak a lányos fiúk, nem tetszett a szőr, meg a férfiasság. Most hogy eltelt pár év, el se tudnám képzelni hogy a párom ne egy "kockahasú szőrös majom legyen" ;)szerintem huszonévesen máshogy fogod majd te is gondolni. Addig is, hajrá, azokkal ismerkedj akik szimpik. És ha mások azt mondják hogy nem normális? neked jelenleg akkor is ők tetszenek, tehát köztük fogsz keresgélni
2009. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Az én párom vékony, hosszú hajú, imádják a lányok és a barátaink is. Nagyon jól el lehet vele bármiről beszélgetni, hasznos tanácsokat tud adni. Férfias kétkezi munkája van. Már 11 éve együtt vagyunk, így tapasztalatból mondhatom, hogy huszonévesen sem jön be mindenkinek a szőrös, kockás hasú "állat" típusú férfi.
2009. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne lenne normális? Ízlések és pofonok...

Viszont: azt írod, "kedvelem" meg "szeretem a lelkemet kiönteni másoknak". Hát, ezt a feladatot látják el a barátnőid. Egy párkapcsolat a szerelemről szól, nem csak annyi, hogy kedvelsz valakit/embertípust és kiöntöd neki a lelked. Biztos vagyok benne, hogy a szőrös kockahasú majmok vonzanak szexuálisan, csak a metroszexuális ismerőseid biztonságosabb megoldásnak tűnnek.

Nos: hidd el, a pasik órákon keresztül képesek vegytiszta baromságokat hallgatni, hogy bugyin belülre kerüljenek, legyen az egy izomagy, vagy egy lányos fiú.

2009. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Az első válazoló vagyok.

Nekem aztán holtmindegy, kivel fekszel le, meg kivel nem, de majd gondolj rám, ha néhány hónap múlva azt fogod majd itt kérdezni, hogy "Miért nincs orgazmusom?" meg "Miért nem tud a pasim kielégíteni?"

Puszillak! xD

2009. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nálam is ez van sajnos, de nekem nem a lelkizés, hanem a hosszú haj 9 éves korom óta bejön nekem és egy helyes arc az sokszor lányos. És ezért a bátyám folyamatosan azzal szekál hogy nekem melegek tetszenek. :S


De engem nem zavar. Te is tudnád c...ni akinek más ízlése van mint neked, úgyhogy hajrá :D Vágj vissza!

2009. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!