Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kedvelem mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelem mit csináljak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy srác már volt 1 randink, csók ilyesmi nem. Msn-en mindennap beszélünk, és úgy volt, hogy ma találkozunk, de nekem hugomra vigyáznom kellett. Valaki azt mondta neki, hogy én még másik pasival is akarok járni. De ez nem igaz neki is megmondtam, azóta nagyon furcsa. Mindig úgy köszönt el, hogy "Szia Puszi" , de ma már csak úgy, hogy "Szia". Én irtam, hogy "Szia Puszi" Ő meg vissza irt "Szia". Tudom apróság, de nagyon rosszul esett. Egész délután rám se írt, pedig ő szokott mindig. De most én irtam rá, és furcsa is volt, nem csak ez a puszi ügy. Most várjak még lenyukszik és elhiszi, hogy nekem Ő kell (vagyis megvárom még Ő rámír), vagy pedig irjak majd én rá. Személyes üzenetbe kiirtam, hogy ne higgy senkinek se, nekem tényleg te kellesz(L):'(. Mit csináljak? Ilyen kis kavarásért nem éri meg elfelejteni, mivel ma is randiztunk volna, szóval bejövök neki. Segítsetek előre is köszönöm. ( Ő 16/F, én 15/L )
2010. jún. 20. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Mond meg neki h ő a numero uno. És csókold meg.

ne higgy senkinek se, nekem tényleg te kellesz(L):'(

Ilyeneket meg a 14évesek írnak ki! te mennyi vagy?

2010. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15 xD Azért irtam ki, hogy tudja meg mások előtt is felválalom, hogy nekem más tényleg nem kell. A neve is kivan irva mellé, de az lényegtelen.
2010. jún. 20. 23:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne frostbolttal támadj, mert frost resistancéje van
2010. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
*lenyugszik (lenyukszik)
2010. jún. 20. 23:23
 5/9 A kérdező kommentje:

Aha, ja, jó, rendben.

Magyarul????

2010. jún. 20. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
írj neki, beszélj meg vele egy randit holnapra, ilyen egyszerű. nem hinném, hogy 16 évesen ne tudná elfogadni, hogy közbejött valami. legalább szóltál neki, ez is jelent valamit, szerintem. mert ugye van, aki csak úgy nem megy el... szóval beszéljetek meg holnapra, vagy holnaputánra találkát, és kész. és nem kell túlzásba vinni az ömlengést, hogy így meg úgy szereted, mert azért az sem jó. el is riaszthatod vele. szóval csak okosan, nem kell személyes üzenetbe írni mindenfélét. sok sikert. :)
2010. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha túl magas a frost resistenca akkor a frost dmg brust DAMRED-je elég magas lesz, hiába opcionális a spll powered, nem tudod PWNEDelni! shield wall vagy shield block még megoldás.
2010. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de mikor irtam neki, hogy talizzunk holnap azt irta, hogy messze van még az, nem ér rá. Remélem, hogy tényleg csak ennyi. De ha feljön beszélek vele.Köszi.
2010. jún. 20. 23:28
 9/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:26

ilyenekre nem vok kiváncsi-.-

2010. jún. 20. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!