Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-on éves srácok! Megijedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on éves srácok! Megijedtek a korkülönbségől?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje alakul egy kapcsolatom egy 26 éves sráccal. Most tudta meg, 32 éves vagyok. Félek, hogy a korom miatt vissza fog táncolni.
2010. nov. 18. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én 26 éves múltam,a pasim pedig 21 múlt.majdnem 5 és fél évvel fiatalabb nálam,ráadásul nekem van egy gyerekem is.és semmi gond nem adódott köztünk soha.
2010. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék :P
2010. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

Az én barátnőm 14 évvel idősebb,de csak számokkal,külsőleg 22maximum,csinos,igényes,odaadó.

Én is később tudtam meg,hogy hány éves de akkor már nagyon tetszett,és akkor se az volt a baj,hogy 36éves volt,hanem hogy de szeretném őt,hogy hozzam össze.

És van egy gyereke is,és az se volt sose gond,nekem legalábbis nem.Itt lép érvénybe a "ha szeretsz,elfogadsz így is" szitu,nem amikor fogyásról vagy valami külső dolgoról van szó,ebben az esetben télleg igaz a mondás.


Ne aggódj,ezt a kor kérdést hagyjátok már,nem egy szám dönt fogjátok már fel,hanem,hogy hogy jöttök ki,és ez nem egy hülye dátum adja meg.


23F

2010. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy a srác elbizonytalanodik, de remélem, végül helyesen dönt.

Mi sem egykönnyen jöttünk össze, és az okok közt szerepelt a korkülönbség (meg a környezet nagyfokú ellenállása...)

Külsőben kb. egyidősnek nézünk ki, mert a kedvesem idősebbnek látszik, én meg fiatalabbnak. :)

Azóta úgy vagyok vele, nem érdekelnek a vészmadarak, hogy ennek egyszer úgyis vége lesz stb. stb. (nem úgy állunk perpill :) ) egyetlen percet se bánok, amivel sikerül meghosszabbítani a kapcsolatunkat.

Annyit tanácsolok, hogy ha nem vagy egy konzervatív gondolkodású nő, azaz nem sietsz a házassággal, gyerekkel, akkor ezt hangsúlyozd ki, ez megnyugtatja. (Hazudni ne hazudj, csak ha tényleg így van!)

21F, 29N, 1,5 éve együtt.

2010. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jah ez lemaradt 23F vok,és amit a környezet mond kit érdekel,ne foglalkozzatok senkivel.

Henry Fordnak is mondták annak idején,hogy sose lehet V8-as motort gyártani,erre ő mit mondott de akkor is csinálják meg nem érdekel mit mondanak.

Senkivel se foglalkozzatok,átlagos emberekkel pláne ne,én már megtanultam ezt.

2010. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, én örülnék neki :D , van egy ismerősöm most 25 és 33 éves barátnője van , úgy hogy a "csajnak" már volt egy kisfia, és a srác így is vele van .


Ezen meg jót röhögtem :D ez komoly:


"Szerintem ez egyáltalán nem probléma. Akkor lenne az ha mindketten fiatalabbak lennétek és akkor kisebb lenne az arány pl. 18/12=1.5, de 32/26~1.23

Ne agódj, ha szeretitek egymást, akkor nem lesz gond^^


Matek szakos srác"


:D:D



Van egy ilyen ismerősöm , Zoli nem te vagy az ?:D

2010. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egy 30 nö az álmom. ne viccelj ilyen kérdésel! :) 26f
2010. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem, nem Zoli vagyok :D

Elnézést az előző üzenetemben előforduló gépelési hibáimért. Ezeket sajnos csak most vettem észre, de a nem hiszem, hogy ez megkérdőjelezte a válasz egyértelműségét.


Matek szakos srác

2010. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!