Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuuton kérdése:

Mi a véleményetek, ha egy lány, aki tetszik nekem, egy évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Szerintem gáz.A nőn szeretik,ha a pasi a főnök,és az mutatkozzon meg a korban is! Nem sok tényleg nálatok a korkülönbség,ha nagyon szeretet akkor elnézhető ez a szemszög is,de én a lelkem mélyében sose tudnám magamban ezt lezárni:S.Azért hajrá
2010. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

" 15 évesen már egy felnőtt nő látszatát kelti, 16 éves korára már az érzelmei is kifejlődnek" Na ezt cáfolnám. Elég csak benézni egyetemi koliba, had ne részletezzem... Ne hülyítsétek már itt az embereket!

Először is szellemi kor = IQ * fizikai kor. Aztán ez igaz 16 éves korig, aztán már egyénfüggő, van aki egész életében "gyerek" marad.

Korkülönbésgben pedig a +-20 év is elég gyakori. Nem minden kapcsolatnak ugyanaz a célja, nem mindenkinek ugyanaz az elvárása, neked kell dönteni. Személy szerint pedig fiu vagyok, és a fiatalabb lányok kifejezetten idegesítenek, ilyen is van.

2010. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, ez nagyon szép válasz volt.
2010. nov. 24. 12:16
 24/26 Huncutkacska válasza:

Szia.

Szerintem vagj bele.

nincs mitol tartanod foleg h csak egy ev.

nekem is volt fiatalabb fium es jol megvoltunk.

en neked szurkolok.

2010. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tudom mi lehet, jól el tudunk beszélgetni, de MSN-en meg sose ír vissza, most van nem akar írni, vagy pedig csak elfoglalt?
2010. nov. 25. 15:56
 26/26 anonim ***** válasza:
Vagy azzal van a baj amit írsz? Ha van lehetőséged, mielőtt más is látná amit leírsz, olvasd vissza!
2010. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!