Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuuton kérdése:

Mi a véleményetek, ha egy lány, aki tetszik nekem, egy évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:33
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
100%

elöző vagyok

kb én is olyan voltan mint a lány akit leírtál. lehet ha megkapod de utánna pedig épp ezek miatt a tulajdonságai maitt fogod otthagyni :S

2010. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
nekem tetszenek ezek a tulajdonságai, olyan kis aranyos :D
2010. nov. 20. 12:47
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem muszály egyből együtt járni mindent beleadva. Legyetek haverok. Nekem azt mondták, ami most tetszik, de feltünik, hogy azért nem a legrendjén van, az később visszaüthet, már nem tetszhet. Én házas vagyok 12 éve, és igen ez azért bejött. De ettől szeretjük egymást és maradunk együtt. Próbáld meg, és ha nem ő lesz az Ő, akkor lesz más. Még fiatal vagy válogathatsz.
2010. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen oké :)
2010. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%
az hogy ne kérdezz hülyeségeket-.-
2010. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:

egy évvel idősebb nálam a barátnőm :'D

SZARD LEEE! xd

2010. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
oké
2010. nov. 21. 14:58
 18/26 anonim válasza:
Nekem a férjem 6 évvel fiatalabb, 5 és fél éve vagyunk együtt, ebből 1 éve házasok. Az elején kellemetlen volt a sok kérdés az ismerősöktől, de mindenki elfogadta és már senkit nem érdekel. Szerintem az egy év abszolút semmit nem számít. Hajrá!
2010. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egy lány legtöbb esetben már 13-14 éves korában biológiailag alkalmas az anyaságra és 15 évesen már egy felnőtt nő látszatát kelti, 16 éves korára már az érzelmei is kifejlődnek. Egy fiu 17 évesen még gyerek! Tehát ha egy pár esetében a fiu kb 5 évvel idősebb a lánynál, akkor vannak biológiailag és szellemileg kb egy szinten. Persze ha a csaj egy évvel idősebb nálad az nem mindenben hátrány, legfeljebb jó tanárnő lesz neked bizonyos dolgokban de hosszú btávon biztos hogy nem jönnétek ki egymással mert te még gyerek vagy őhozzá és nem fogod tudni megadni neki azt amire egy felnőtt nőnek szüksége van.
2010. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy abbol is látszik mennyire gyerek vagy még, hogy ilyen kérdéseket teszel fel a nyilvánosságnak.......
2010. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!