Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor nem akar semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel találkozgatok mostanában. Egy suliba is járunk. Amikor együtt vagyunk folyton ölelgetjük, simogatjuk egymást, bújunk egymáshoz stb... ma próbáltam megcsókolni de nem hagyta. most akkor mi van? a fülem is szokta puszilgatni stb.. mert tudja h erogén zóna. segítsetek légyszi.

L19 (F20)


2010. nov. 18. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megijedt, amiért te kezdeményeztél. Szerintem bejössz neki. Talán ő szeretne kezdeményezni, csak a "megfelelő pillanatra" vár.
2010. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de kérdeztem h miért nem.. és csak annyit mondott h mert nem... :S:S
2010. nov. 18. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
És biztos nincs barátnője? Ha nincs, akkor szerintem még bizonytalan. De az tuti, hogy tetszel neki. Lehet, hogy sokat csalódott a lányokban. Próbáld meg kiszedni belőle a pontos okot, hogy miért nem akarta.
2010. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából kicsit szégyellem magam és már nem mernék vele erről beszélni...
2010. nov. 18. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
és utána mitörtént miután elutasította?
2010. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ott orbitáis nagy gáz van, ha ebben a szituban ellent mond a srác! Valamit kegyetlenül szégyell ez tuti!
2010. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát utána még beszélgettünk, de érezte h szarul esett aztán még ölelgetett stb... én meg arra fogtam h nagyon fáj a fejem meg a hasam...

de nemtudom. most csomószor mondja, hogy jól nézek ki, meg folyton bámul rám, tök jól elvagyunk. szerintetek próbáljam "puhítani" vagy hagyjam a pi.csába? :S

2010. nov. 19. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:
nem csinál ilyet más lányokkal is?
2010. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem hinném, elég félénk természet...
2010. nov. 19. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy büdös a szája, vagy valami ilyesmi.. Ha rákérdeznél, akkor úgy se mondaná el. Képzeld magad a helyzetébe, hogy pl. büdös a szád, valaki meg akar csókolni aki neked is tetszik, de természetes, hogy nem hagyod, hiszen nem akarod, hogy csalódjon. :)

L

2010. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!