Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csókolózik velem állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csókolózik velem állandóan ha nem akar semmit?

Figyelt kérdés

A barátom fél év után elhagyott kb 1 hónapja. Amikor összefutunk 2-3 alkalom volt, mindig leállt velem dumálni kihívott és addig nyomult míg engedtem neki és elkezdtünk csókolózni meg pettingelni. A tali végén meg mindig elmondja csak barátok vagyunk.

Legutóbb elkezdte ecsetelni, hogy jó lenne egy csaj akivel meg tudná dumálni a dolgait és elkezdte mesélni, hogy van 2 csaj akikkel alakulhat valami. Én meg komolyan nagyon szeretem és tiszta hülye vagyok, hogy nem csak szórakozik velem hanem még lelki szemetesládája is vagyok.


Most mit csináljak nagyon szeretem azt a hülye gyereket, de együtt már sosem leszünk. Elhagyni meg nem tudom, mert szeretném látni.


2011. aug. 9. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ekkora egy paraszt, hogy kihasznál akkor ne találkozz vele többet. kevesebb fájdalom ér, hogyha nem látod. Ha meg mégis belemennél, akkor te is olyan hülye vagy mint ő..
2011. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd magad!!!!!!!! ennyi
2011. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Hülyére vesz, de ugye már nem hagyod magad neki többet. Ha igen, te is annyit érsz, mint egy magzat a méhben ami éppen elvetél.
2011. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát van benne valami:S

De nekem csak annyi a bajom, hogy ő gyorsan tovább tudott lépni én meg még erre nem vagyok kész hogy "barátok" legyünk még többet akarok, de már tudom nem lehet.


egyszerűen idő kell nekem, ő meg már csajok után rohangál ezt nem értem. Ha annyira szeretett legalább egy ideig hagyjon már fel a csajozással.

2011. aug. 9. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám, hogy kihasználjon.. sem petting sem lelki szemetes..

Többet érdemelsz..

28n

2011. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha csak kihasznál akkor hagyd a fenébe!

lehet hogy csak a sexre kellesz neki, vagy veled akarja pótolni a "hiányt" amit a csajok nem adnak meg neki.

ne hagyd hogy ezt tegye veled, hogyha találkoztok és leáll veled beszélgetni mondd hogy bocs most nem érek rá és menj tovább...szakítsd meg a kapcsolatotokat egyszer és mindenkorra...hidd el, így csak magadnak ártasz, ha folytatod.

2011. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A srác leszögezte a játékszabályokat,nincsenek érzelmek,csak szórakozás. Nem szerelmes beléd,de jól érzi magát veled. Szeret,mint barátot.
2011. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!