Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az utcán való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az utcán való smárolásról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 16:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17:55

Az megint más,amit te leírtál,az érhető. Én is azokról írok,amit te írtál,az egy hete járós.....

2010. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

17:48 vagyok

17:54-nek

Csak szeretnék szólni, hogy nem vagyok lány, de most ez mellékes.

Nem csak így lehet kifejezni, de egy kapcsolathoz ez is hozzátartozik. Igen szoktunk beszélgetni, akár órákig is. A barátnőmmel két éve vagyunk együtt és tudjuk mi a szerelem. Nem azt mondom, hogy minden percben egymás száján lógunk, de azért néha egy kis smárolást megengedünk magunknak szinte mindenhol.

2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kézfogás, ölelés, meghitt csók nem zavar.

Smárolás már igen. Engem kifejezetten idegesít. Én azt gondolom, hogy az ő magánügyük, így kellemetlen érzem magam, amikor buszon, postán, pénztárnál való sorbanállásban hosszú percekig megy a nyelvcsata, miközben folyamatosan a cuppogó hangot hallod...


Annál idegesítőbb nincs is, amikor az ifjú titán kiveszi kedvese szájából a nyelvét, s körbenéz, hogy mindenki látta-e, hogy ő milyen fasza gyerek.

2010. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem rajongok érte. Sőt. Nem mondanám, hogy elítélem, de nem csípem ezt a szokást. :/

Ugyan nem szoktam leüvölteni a tevékenykedő pár fejét, mert nem vagyok ünneprontó, meg a végén még én kapok a fejemre, de... na, egy-két csók elmegy, az teljesen rendjén van.

(Nem tudom, mit szóltok hozzá, bár nem fogok megsértődni, meglepődni, ha néhányan kapálózni, fújogni kezdenek, de...) Én melegként a barátnőmmel is szoktam egy-egy csókot váltani. Rövid érzelemkifejezés, nem heves nyelvcsata, nem vad egymásra mászás.

A <smárolás> számomra már valami intimebb, közelibb kapcsolat, inkább vonatkozik a két félre, mint plusz a körülöttük lévő harmincra. Szerintem fölösleges, van rá alkalmasabb hely is, mint az utca, tömegközlekedési eszköz, stb. :)

2010. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
00:41-es vagyok, és 18/L
2010. nov. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Mindennek meg van a maga helye és ideje. Nem azért zavar mert nincs párom.. vőlegényem van,kézen fogva összebújva szoktunk sétálni, néha menet közben kap 1-1 csókot, de nem állunk meg a járda közepén smárolni. Eszméletlenül zavar. Oké értem dl a love, de lehet azt normális keretek között is... 21 vagyok, nem tartom magamat prűdnek, párom is ezt vallja, szerintem így lettünk nevelve. ( Igen a ne zabáld meg a pasid arcát a nyílt utcán és ne zajongj a temetőben típus nevelést kaptam.)
2010. nov. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!