Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az utcán való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az utcán való smárolásról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 16:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
persze hogy irigyek, mert soha nem voltak még igazán szerelmesek. bitti túl randák :S
2010. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha nem volt kapcsolatom, és engem nem zavar... A törvény nem tiltja, és a szüleim toleránsnak neveltek.
2010. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
A fene irigy a sok erkölcstelen, ízléstelen kis taknyosra..van barátom 2 éve, szeretjük egymást, és csókolózni is szoktunk.(mily' meglepő). Csak mindennek megvan a maga helye. És mondjuk hazafelé a melóból,vagy suliból a tömött buszon nem arra vagyok kíváncsi, hogy két taknyos 15 éves mit keresgél egymás gyomrában már fél órája,hanem nyugodt útra vágyom. Nálunk az igénytelen parasztok és a cigányok szokták ezt csinálni. Senki nem irigy rátok, de nem is kíváncsi. Undorító,és nem publikus. Más a szájra puszi, meg az ölelés, de a már majdnem pettingszerű,tapizásos cuppogós smártól hányingerem van..nem oda való.
2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 mana007 ***** válasza:
77%

Nem azon van a hangsúly.. ha megvagy nélküle, oké. De te legalább nem nézel másokat irigykedve és mondod hogy pfújpfújpfúj amikor jól érzik magukat?


Egy csók amúgy is hogy lehet gusztustalan? Max annak aki még sosem próbálta..

2010. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

17:08

De lehet gusztustalan. Filmben talán nem,és nyilván ha te csinálod azzal,akit szeretsz az sem. De én utálok másokat nézni, pláne nem oda illő helyen. Ez van. Mindenki más, engem zavar. És ne írd,hogy akkor ne nézzem,mert mint már írtam, a tömött buszon nem tudom elkerülni, meg nehogy már én járjak szemlesütve, mert néhányan nem bírnak a hormonjaikkal! A parkban, téren, ilyen helyeken ok, de ahol sok ember van,nem illik. Ez van.

2010. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 mana007 ***** válasza:
77%
Szerintem meg a filmesek a legrosszabbak.. Jó egyesek ahogy csinálják az tényleg tanulmányozni való, de ne kelljen már abbahagyniuk mert pár gyenge idegzetű nagyika elalél a látványtól. Te is tuti csináltad, valld csak be nyugodtan fiatalon kell kiélned magad. Munkahelyen, na ott tényleg nem illik. Jó fáj kimondanom de iskolában sem, de ezer hormontartálytól mit várnak az emberek? Tegyék ami jól esik..
2010. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
71%
Ez nemidegzet,hanem erkölcsi korlát kérdése. Én is toleráns vagyok, amennyire kell. De erkölcsöm nagyon erős, és a smárolás intim dolog,bárki bármit mond. Vagy akinek nem az, akkor AZ nem volt szerelmes. Ign,iskolába, munkahelyre sem való, de tömegbe sem(max ha gruppi :D ). De mit tudom én, bevásárlóközpont, buszmegálló tömegben, pláza, piac,vagy akármi, ott nem illik. Menjenek parkba, ott eldugottabb..és romantikusabb is szerintem. És én soha nem smároltam utcán,fényes nappal. Meghagytam itthonra, ahol esetleg még folytatása is lehetett a dolognak. Hidd el, ha csináltam volna,biztos nem tiltakoznék ellene..elvégre anonim oldal. Egyszerűen szilárdak az erkölcseim, ez van. ( 4 fal között viszont állat vagyok). Ez lenne a normális szerintem. De mindegy, végül is mindenki más, ez az én véleményem.
2010. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar és én is csináltam már. Miért baj, ha szeretjük egymást és így fejezzük ki?
2010. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

17:48

Annyira ostoba vagy kislány!

Fogd már fel,hogy itt nem azon van a hangsúly, hogy probléma a szerelem két ember között! Ti máshogy ki sem tudjátok fejezni a szerelmet? Csak a smárolással? Na ezért mondom,hogy azt sem tudjátok,mi a szerelem. Nem csak smárolni lehet 2 szerelmesnek. Szoktak még a mai fiatalok beszélgetni? Órákig, mindenről,jóízűen? Én mindig csak azt látom, ülnek mint két hal, csend-smárolás-csend-smárolás..szerelem ide vagy oda, ez halál unalmas kapcsolat lehet. Attól,hogy nem lógsz folyton a másik szájában, látni lehet a szerelmet,már abból,hogy egymásra néztek, megérintitek egymást, ahogy hozzá szólsz, stb. És az nem is ízléstelen, inkább aranyos és szép. A legtöbb ilyen egymásra mászós fiatalnak fogalma sincs a szerelemről.

2010. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem vagyok híve ennek, szoktam figyelni arra, másoknak kellemetlen lehet-e, amit teszek vagy sem. Tini sem vagyok már (26 éves vagyok), de van/volt/lesz olyan helyzet, hogy teljesen hidegen hagy, hogy kerülgetnek az emmberek és van aki nem helyesli.. mikor hosszú ideje nem láttam a párom, leszáll a vonatról, én ott helyben akarom őt, ölelni, csókolni. Akinek nem tetszik, ne nézze, de csak azért, mert van , aki ezt felháborítónak tartja, még nem fogom visszafogni magam. Ezt a kivételt el akartam mondani. Amúgy a 15 éves 1 hete járunkos torokvizsgálós komoly kapcsolatokat a busz kellős közepén én sem tolerálom szívesen. De ez van. :)
2010. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!