Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön mindenki a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindenki a hülye dumákkal?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön , hogy fiatal vagy még miért ne lenne senkid miért ne tudnál összeszedni egy lányt ...stb .

Erre én csak azt szoktam mondani , hogy 5 éves korom óta ezt hallgatom , azóta eltelt 14 év és sose történt semmi , most 19 vagyok , most is lehet meg mondják is sokan , hogy " jaj előtted van még az egész élet " de megint el fog telni 10-20 év és megint nem lesz semmi utána már mondják majd , hogy "most már húzz bele még van időd"és megint nem lesz semmi . Ez így megy aki looser az looser is marad , ezen sajnos ha valaki akarna is akkor se tudna változtatni . A legszarabb , hogy akárhová megyek mindenütt azzal jönnek , hogy, hogy állok a lányokkal , és ez idegesít mert végre túltenném magam a dolgon akkor mindíg valaki ott van aki újra felhánytorgatja nekem ezt a dolgot ... Gyerünk tessék nevetni...XD


2010. nov. 18. 11:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

12 éves koromban az az életvidám emberke voltam, aki mindenből hülyeséget csinált, viccelődött, jó fejnek tartotta magát, jó tanuló volt, azt hitte magáról, hogy abban amit szeret a legjobb stb... Elítéltem minden öngyilkost, gyenégnek tartottam őket mondván, hogy milyen szép az élet és minden problémát meg lehet oldani! Nem is értettem őket...

Tudod miért nem volt barátnőm?? Lehetett volna több is! Sőt még 14 éves lány is... De nem lett, mert nem akartam, nem is nagyon tudtam még, hogy mit akarok, gyerek voltam, ez az igazság...Éretlen voltam egy kapcsolatra és nem is tettem érte, hogy legyen:) Jobban mondva volt amikor tettem, csak olyan gyerekesen...Szerelmes levél meg ilyenek...

Most tudod miért nincs barátnőm??

Azért, mert teljesen bezárkóztam...Még pontosan nem tudom vagy csak nem akarom tudni, hogy miért, de igyekszem kideríteni... Hirtelen tök más lettem...

Most hogy visszanézek, azt látom, hogy előszőr félénk lettem, üldözéi mániám kezdett lenni, nem mertem nem hogy a lányok szemémbe nézni, de már az emberekébe sem... Aztán ráadásul bunkókhoz kerültem az új suliban, egoista, beképzelt....:)

Mindegy, ez hosszú történet! Úgy érzem, sokat fejlődtem és sokat tanultam a hibáimból és másokból! Szeretem magam nagyon és szeretek élni is, tudom, hogy mindenre van lehetősgem és van amit meg is valósítok! Visszanyertem az önbizalmam és szerintem reálisan gondolkodom... Tudom, hogy nem vagyok a legokosabb, a legszebb, de annak tartom magam:)

Mindegy, nem mesélem el neked most ez egész életem, csak segíteni akartam! Sajnos zárkózott az megmaradtam zárkózottnak:SS Aminek vannak előnyei, de hidd el, ha nem nyitsz, nem lesz soha barátnőd, tudom! Nyitnod kell! Ne legyél olyan, mint amilyen én lettem vagy ha igen, akkor legyél rá büszke! Annak ellenére, hogy mindent szépnek látok, sajnos a saját halálom is (kívánom), de nem részletezném és nem akarom ezzel mérgezni egy lány lelkét sem, nekem még jó egyedül:) Remélem érted! Szóval ne legyél ilyen:) Nem azért, mert rossz, csak...

Néha úgy érzem, bár csak ne lenne semmim, bárcsak szenvedhetnék mások helyett, bár csak segíthetnék másoknak, mert akkor valóban lenne mit tisztelni bennem...

Ilyen gondolkodással meg jobb, ha nem keresek lányt, mert elmenekül:) De jobb, ha barátokat sem:S És nem azért, mert én olyan rohadt jó vagyok, vagy mert olyan kevés. Hanem mert csak... Annyi a lényeg, hogy ne zárkózzál be! Csak te segíthetsz magadon és nem a pszichológus!

2010. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Elméletileg lemondtam mindenről és boldog vagyok mindennek!

Nem tudom még, hogy mi az értelme az életnek, mi az értelme a halálnak, a létnek (melyik a roszabb, a jobb) de küzdeni fogok, élni fogok boldogan úgy, ahogy akarok, mivel biztos van értelme annak, hogy megszülettem, ha beledöglöm is küzdeni fogok;) Meg fogom valosítani a céljaim, még ha talán értelmetlenek is (mivel a pusztulással megszűnik), viszont addig sem ülök és siránkozom meg vakarom a s...:)

Persze az, hogy megvalósítok mindent nem jelenti azt, hogy elnyomok mindenkit és ami ellenkezik velem az rossz:D

2010. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
igen kis korom óta elég zárkózott vagyok mert mindig mikor elmentem a barátaimmal focizni vagy hívtak bulizni meg minden , szóval mindig azt éreztették velem , hogy én csak arra vagyok jó , hogy őket szórakoztassam , és mindig én voltam a téma ... De sokan jó fejnek tartanak meg tényleg az is vagyok mindenről lehet velem beszélni meg ilyenek , csak valamiért a lányok kimaradtak az életemből ( a kis önbizalmam miatt ) de amúgy külsőleg sem vagyok egy nyomorék . átlagos srác vagyok jó testfelépítéssel , egyszer egy orvos mondta , hogy nagyon jó a genetikám ...XD ( nem dicsekvés miatt mondom ) . Egy lánytól én nem várok sokat csak annyit , hogy ne basszon át ha nem kellenek neki akkor mondja meg és kész de ne csaljon meg a hátam mögött... Ennyi...
2010. nov. 18. 15:30
 24/26 anonim ***** válasza:

hát akkor gondold el a rokonok képét, amikor jönnek a bnős kérdésekel, én meg mondom neki, hogy hát nem bnő hanem barát van, mert a srácok jönnek be ..

de bejött a dolog, mert azóta egyik se kérdezi :)

2010. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
ezt egyszer én is kipróbáltam de nem jött be nekem ...XD
2010. nov. 18. 16:06
 26/26 anonim válasza:

Figyu, 22 éves vagyok, leszámítva egy 3 napos kapcsolatot- ami 15évesen volt, a lány 3 nap után smsben szakított- nem volt kapcsolatom.A középiskola elsö éveiben rendkivüli módon be akartam csajozni, de sehogy nem jött össze.CSAk egy kis háttérinfó:nem vagyok gazdag, sőőőt, közepes kinézet, nem egy nagy szám tudom.Aztán 3.4.ben összebarátkoztam 5 lánnyal az osztályban, és folyton együtt lógtunk, elég sokat segített megérteni a lányokat, és ma már simán oda merek menni egy lányhoz, független attól hogy azóta sem jött össze semmi:-)poén nem, nekem is megvolt az a kör- gondolom már sok srácnak- hogy "egy villamoson utaztunk, párszor szemeztünk a csajjal, aztán leszólítottam, de "van barátom" rideg válasz érkezett.Akkor mi a faxért szemeztél velem te ribi, gondoltam.Ma már tudom mi a valóság.Ha csak nem vagy kimondottan jóképü modell alkat, ne a 110%os bombanöknél próbálkozz- bár néha bejön azért- nem azt mondom hogy egy rondánál.Egy átlagos lánynál több az esélyed sztem.Mindenkiben van valami szép, sztem az a gáz ha egy lánynál minden de minden klappol testileg- ugye elsö benyomás, mert akkor a belseje lesz gázos, az meg ha komoly kapcsolatról beszélünk többet nyom a latban.Nálam az ugy megy hogy független hogy milyen a lány ha csak egy valami megtetszik benni akkor máris kezdeményezhetek.Lehet ez az arca, a feneke, a melle, bármilye,a haja, mind1, legyen egy valami ami megfog benne.

Az hogy nem mersz kezdeményezni, hülyeség, felejsd el hogy jaj majd mit fog mondani.LEgyél bátor, sok lány értékeli ezt, és nem kell mindig ugy kezdeni hogy "figyu, tetszel, bejössz nekem, randizunk" szöveg, sok lányt elrémíszt,CSAk lazán fogd fel, nekem is nehezen ment hidd el.

2010. dec. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!