Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön mindenki a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindenki a hülye dumákkal?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön , hogy fiatal vagy még miért ne lenne senkid miért ne tudnál összeszedni egy lányt ...stb .

Erre én csak azt szoktam mondani , hogy 5 éves korom óta ezt hallgatom , azóta eltelt 14 év és sose történt semmi , most 19 vagyok , most is lehet meg mondják is sokan , hogy " jaj előtted van még az egész élet " de megint el fog telni 10-20 év és megint nem lesz semmi utána már mondják majd , hogy "most már húzz bele még van időd"és megint nem lesz semmi . Ez így megy aki looser az looser is marad , ezen sajnos ha valaki akarna is akkor se tudna változtatni . A legszarabb , hogy akárhová megyek mindenütt azzal jönnek , hogy, hogy állok a lányokkal , és ez idegesít mert végre túltenném magam a dolgon akkor mindíg valaki ott van aki újra felhánytorgatja nekem ezt a dolgot ... Gyerünk tessék nevetni...XD


2010. nov. 18. 11:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amúgy semmilyen barátnőm nem volt eddig és még csak nem is beszéltem lányokkal ... a legtöbb amit szoktam velük beszélni az az , hogy köszönök nekik amikor mondjuk bemegyek a suliba , odabiggyeztem , hogy sziasztok és ennyi...
2010. nov. 18. 12:42
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, mintha magamat hallanám! Barátom, nagyon sok igazság van abban, amit leírtál. Írok egy kicsit magamról.

Én most vagyok 30 éves. Tinédzserkoromban, 15-16 évesen azt hallgattam, hogy majd eljön a te időd is. 18 évesen, hogy már csak egy pár hónap. 21 évesen azt, hogy még semmiről nem vagy lemaradva. Mostanában pedig azt, hogy mikor nősülsz már meg végre?

Per pillanat jelöltem sincs, úgyhogy ez kilőve. 24 évesen sikerült először összehoznom egy barátnőt, akivel 25 évesen vettük el egymás szüzességét. Utána még volt egy, akivel csak egy rövid ideig voltam együtt. Én még ezeknek is kénytelen voltam örülni, mert könnyen lehetett volna, hogy senkim sem lesz. Persze, a szakításkor nem felejtették el közölni velem, hogy csak jobb híján jártak velem.

Az az igazság, hogy neked ebben a legtöbb ember nem tud segíteni, csak ilyen általános marhaságokat írni, mint amiket említettél.Én hasonló cipőben járok, szóval jobban megértem a problémádat.

Én úgy csesztem el azt életemet, hogy mindig lenyugtattak az ilyen válaszok, hogy majd valamikor, majd egyszer megoldódik valahogy. Hát nem! Nem szabad, hogy eltompítson!

Most vagy 19. Ez még tényleg nem kor, de azonnal el kell kezdened dolgozni az ügy érdekében!

Bizonyára rendszeresen felkeresel társkeresős oldalakat is. Regisztrálj mindegyikre! Nem szégyen az, több tízezren vannak rajta! Tervezd meg a saját felületedet jó alaposan! Értem ez alatt, hogy öltözz ki, menj el fodrászhoz és akár egy fotóssal is beszélhetnél, hogy miként lehetne minél jobb képeket csinálni rólad!

A nők mindig csesztetnek minket, hogy ösztönlények vagyunk, pedig ők sokkal ostobább ösztönlények, mint mi vagyunk. Használd ki! Olvass sokat a női pszichéről és figyelj másokat, ők hogyan csinálják! Ne utánozd őket, mert az úgysem menne, de egy két apróbb trükköt elleshetsz tőlük.

azonkívül nyugodtan ismerkedhetsz párhuzamosan több lánnyal is! Nehogy azt hidd, hogy ők nem ezt csinálják!Nyugodtan lehet velük érzékeltetni, hogy nem

pótolhatatlanok. Hidd el, sok esetben volt már olyan, hogy a lány pofátlan disznónak nevezte a srácot, de a nap végére mégis az övé lett! Szóval emiatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod és ne soha ne pitizz egyetlen lánynak sem!

Mutatkozz sokat lányok társaságában, nem számít, hogy csak a baráti barátnőd, akkor is sokat nyom a latban! Ha egy vagy inkább több életvidám, sokat nevetgélő( nem vihogó, félre ne értsd!) lány van melletted, az téged is feldob és sokkal pozitívabb hatást gyakorolsz a környezetedre, mintha mindig egyedül lennél!

Továbbá: ne feledd, hogy a lányoknak mindig az kell, aki valamivel több, mint az átlag! Keresd meg, te miben vagy jó és arra gyúrj rá! ha elég jól csinálod, soha nem fognak unatkozni melletted és így hülyeségeken (értsd: a lecserélésed) sem fognak gondolkodni!

És ami a legfontosabb: az, hogy higgy benne, hogy sikerülni fog! Ne azért, mert másoknak akarsz megfelelni, hanem mert tudod, hogy megérdemled és el is fogod érni! Ez a lényeg! :)

2010. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ... Néha engem is megnyugtatnak ezek a válaszok de azért nem teljesen . sokban hasonlítunk egymásra...XD De azt had kérdezzem meg , hogy te miért nem kezdtél el csajozni időben ??? És akkor most nem lenne ilyen problémád...
2010. nov. 18. 13:08
 14/26 anonim ***** válasza:

Szerintem előszőr azt döntsd el, hogy ki vagy te!

Vesztesnek lenni csak egy állapot, ha te nem tartod magad annak, akkor nem is vagy az! Aztán pedig azt döntsd el, hogy mit szeretnél... Akarsz lányt magadnak? Ha igen, miért? Szeretni vagy csak dugni?

Kényszerből és önbizalom nélkül soha nem fog sikerülni! Meg akkor sem, ha rossz helyen keresel

2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Barátaid vannak?? Inkább nyitott vagy, vagy pedig zárkózott?

Volt már lány barátod? Testvéreid vannak?

Soha nem próbálkoztál még?

2010. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Van egy barátom , lány barátom nincs ,

zárkózott vagyok eléggé mióta élek az óta .

soha nem próbálkoztam mert beszari vagyok és félek a kudarctól

2010. nov. 18. 13:20
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy te olyan hülye, mint amilyennek tartod magad, hidd el:)

Most nehéz azt írnom, hogy barátkozz lányokkal, mivel zárkózott vagy, de hidd el, nagyon sokat segítene...

Külsőleg milyen vagy? És tettek már rád megjegyzést?

Mit szeretnél egy nőtől?

2010. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha a rokonok kérdezik, hogyan állsz a lányokkal, nyugodtan válaszold:

- Most nincs rájuk időm, de naponta 6x maszturbálok.

Vagy:

- Nincs barátnőm. De kívánom. Te sokat masztiztál, mikor még nem volt nőd?

Garantált, hogy többet nem fogják kérdezni. Az utóbbiban az a jó, hogy nem csak ledöbbented, hanem sarokba is szorítod. Ha el kezd habogni, vörös lesz a feje, akkor kérdezz tovább!

Van egy (volt) haverom, aki szintén ilyen önsajnálgató. 35 éves és még nem volt nővel.

Pasiként nem mersz odaállni egy lányhoz, mert ciki lesz. Azt várod, hogy leszólítson egy lány. Megtörténhet, de ezt nem várhatod el.

Amúgy van még időd, de kb. 5 éved. Ha addig sem tudsz férfivé érni, akkor maradsz az nyafogós gyerek, aki most vagy.

2010. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

12.56 vagyok

Szerettem volna én, de gyakorlatban sokkal rosszabb vagyok, mint elméletben.Egyrészt nem is hittem benne, másrészt egy-kettőt azzal rontottam el, hogy a tapasztalatlanságom miatt elszalasztottam az alkalmat. Így pl.: szerelmes voltam egy lányba és emiatt nem mozdultam rá arra, akinek biztosan bejöttem volna. Mikor kiderült, hogy a másiknak nem kellek, akkorra már emezt is elvitték. Ma már azonnal lecsapnék és nem csinálnék ilyet. Összejönnék az első lánnyal (aki amúgy nem volt rossz bőr) és ha a másik elküld, akkor is lenne egy biztos barátnőm.

Az első barátnőm, aki összejött, ő pedig egyik ismerősünk barátnőjének a lánya volt. Véletlenül találkoztunk és mivel ő is, én is egyedül voltunk, segítettek benne, hogy többször fussunk össze. Utána már én jöttem! :)

Hála istennek a lányok is csak emberből vannak, erre időközben rájöttem! Sokszor mutatják magukat többnek, mint amik, de ők is szoktak maguk alatt lenni, némelyik elég sokszor. Magyarán: nem olyan reménytelen ez a dolog, mint amilyennek látszik!

2010. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem szabadna félned a kudarctól! Utolsónak igaza van, ők is emberek! Ha meg egy buta pic... próbálna téged megalázni, az ne érdekeljen már! De nem hiszem, hogy ilyet tenne, max nemet monda! És? Meg kell érteni, hogy nem lehet mindneki a tiéd... Ha nem probálkozol egy sem lesz:(

Előszőr csak barátkozz, ha úgy jobb és szerintem jobb...

Csak élőben vagy valamiért zárkózott... Miért? Tényleg kicsi korod óta?

2010. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!