Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön mindenki a hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindenki a hülye dumákkal?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön , hogy fiatal vagy még miért ne lenne senkid miért ne tudnál összeszedni egy lányt ...stb .

Erre én csak azt szoktam mondani , hogy 5 éves korom óta ezt hallgatom , azóta eltelt 14 év és sose történt semmi , most 19 vagyok , most is lehet meg mondják is sokan , hogy " jaj előtted van még az egész élet " de megint el fog telni 10-20 év és megint nem lesz semmi utána már mondják majd , hogy "most már húzz bele még van időd"és megint nem lesz semmi . Ez így megy aki looser az looser is marad , ezen sajnos ha valaki akarna is akkor se tudna változtatni . A legszarabb , hogy akárhová megyek mindenütt azzal jönnek , hogy, hogy állok a lányokkal , és ez idegesít mert végre túltenném magam a dolgon akkor mindíg valaki ott van aki újra felhánytorgatja nekem ezt a dolgot ... Gyerünk tessék nevetni...XD


2010. nov. 18. 11:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elkönyvelted magadban, hogy looser vagy, gratulálok az vagy, az is maradsz...

Egyébként nincs olyan hogy nem tudsz változtatni, tudsz, csak akaraterő kérdése az egész.

2010. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Drága, aki lúzernek tartja magát, az is. Nem bántani akarlak, de ha előre eldöntöd, hogy mi lesz, vagy pontosabban: mi nem lesz, akkor az nem is fog bekövetkezni.

Ez egyébként nem vicces, inkább szomorú.

2010. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát ezaz , hogy már annyira beleuntam az egészbe , hogy már tényleg elhiszem magamról , hogy looser vagyok és , hogy az én fajtámnak ki kell halni mert az ilyennek nincs helye a Földön .

Minden tiszteletem azoké akik normális életet tudnak élni .

akiel bármi történik nem tekintik magukat loosernek .

Nem sértődöm meg ha valaki beolt . Tudom énis , hogy Nem e világra való vagyok...

2010. nov. 18. 11:35
 4/26 anonim ***** válasza:

eyyyy

de mégis mi a kiinduló pont, ami miatt te nem mersz lányokkal ismerkedni?

csak mert nyilván van oka, azt ne mondd, hogy "csak mert"

ezt az okot kéne tisztázni magadban először, azs ementség, ha "csúnyának" könyveled el magad, hiszen nézz csak körül, van éppen elég "érdekes" pár és mégis együtt vannak.


Szóval én az alap, kiinduló pontot kérdezném, amikor ez legelőször megfogalmazódott benned.


Aztán meg ez nem egy olyan téma, amin csak úgy túl tudod tenni magad, ahogy fogalmaztál, hiszen egy egészséges embernek szüksége van sexre is és kapcsolatra is, nem tudod magad túltennni, hidd el, ezt ne is akard! reménytelen!

2010. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

na meg még nem is e világra való vagy ...

figyi ezt az önértékeli zavart pszichológussal tudnád csak átbeszélni

2010. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
pszichológus szart se ér..csak mégjobban belemélyül a hülyeségébe, és nem mellékesen csomó pénzt odafizet érte, nulla eredménnyel.
2010. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

a te feladatod nem az hogy ne legyél lúzer, hanem hoyg fordítsd hasznodra a luzerséged!:D

komolyan... én egy rakás szerencsétlenség vagyok, amit tudok tönkreteszek, eltörök, felborítok... egy ideig nem találtam magamnak pasit mert akárhányszor megismertem valakit fokozottan előjött a kétbalkezességem, és az első "randi" alkalmán majdhogynem kinyírtam őket, de a lényeg hogy elkönyvelték hogy idióta vagyok és többet nem kerestek.

Aztán hiába próbáltam "normális" lenni, az nem ment. épp egy ilyen pofáraesésem után elmentem bulizni hogy kieresszem a gőzt... valahogy rámjött az őrület, és kijelentettem hogy lesz*rok mindent. táncoltam, ugráltam, egész addig mig egy srácra és magamra ráborítottam fél liter boroskolát, majd hanyattvágódtam... viszont a szokásos vöröslőfejjelbocsánatotkérve odébbállok helyett elkezdtem telipofával röhögni magamon. csak ültem a földön és röhögtem, a gyerek meg felsegített és elhívott másnap randizni.

ennyi. hozzáállás kérdése. nem kell menőnek lenned, csak szeresd önmagad. és hoyg mennyire érsz rá... nem mindegy? majd jön ha jön, lezárni a dolgot őedig elég a halálos ágyadon addig adj esélyt a boldogságodnak, és keresd azt.

2010. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Azért mert a magánéletben egy nagy LÚZER és nem LOOSER vagy !!Nem olvasod mit válaszolnak és hogy kell irni??Ha ezt nem érted akkor mit??Nagy majom vagy és még csodálkozol ha normális lány nem ragad le melletted??Szedd össze már magad Te Paprikajancsi!!
2010. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A "van már barátnőd?", "mikor lesz mrá barátnőd?" kérdésekkel engem is ki tudnak üldözni a világból a rokonok meg az ismerősök.
2010. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

egyik válaszlónak mondanám , hogy magam sem tudom , hogy mi a baj velem és miért nem mertem eddig sem és miért nem merek odamenni egy lányhoz sem ... Nem tudom , hogy mi lehet a baj , egyszerűen amikor oda kéne mennem mindig az ugrik be , hogy fölösleges mert úgyse én kellenék neki a 40 pasiból akik mind őt akarják szóval nem is égetem magam próbálkozással így legalább csak azt hiszik , hogy szimplán nem érdekel a lány és nem röhögnek ki legalább .

Pszichológushoz azért nem megyek mert nem lenne pofám elmondani ezeket a dolgokat személyesen . Akkor aztán tényleg megalázottnak érezném magam , inkább titkolom életem végéig és megpróbálom valahogy úgy kezelni ezt a dolgot , hogy nem érdekel , megpróbálom kitörölni ezt a témakört a fejemből...

2010. nov. 18. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!