Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel társkeresőn jöttem össze. Már vagy egy hónapja összejárogatunk: séta, mozi, kerózás, de még semmi nem történ közöttünk. Úgy viselkedik, mintha akarna valamit tőlem (felhív, programot szervez), de pl. még egy üdítőre sem hívott meg, kezemet sem fogta meg, és természetesen csók sem volt. Amikor moziba megyünk, akkor is felesben fizetünk (mindenki a sajátjáét), pedig mindig ő kezdeményezi,hogy menjünk.

Szerintetek mi a gond vele? Elég sok lehetősége lett volna arra, hogy kezdeményezzen. De csak zsebretett kézzel jön mellette, ha sétálunk. És a haverjai és ismerősei előtt is simán felvállal, de nem mutat úgy be, mint a barátnőjét. Szerintetek mi a gond vele? Vagy mit akar tőlem?


Köszi a válaszokat!


2010. nov. 17. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Langyos
2010. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott eszembe, de próbálok reménykedni abban, hogy csak bátortalan. De azért ennyire nem tűnik elveszettnek. Szóval gáz.
2010. nov. 17. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezzel a sráccal már én is ismerkedtem. :) 2 hónapig szórakoztunk egymással, és nem történt semmi. Az ágyában feküdtem mellette, és nem történt semmi. Pedig ő hívott el magához. Ezek után azt mondtam, hogy ne erőltessük, ami nem megy. Talán azt várja, hogy Te kezdeményezz...
2010. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ő a megfelelő partner, de szerintem ennyi ismeretség után megkérdezheted, hogy merre tart a kapcsolatotok.

23/L

2010. nov. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy meg kellene beszélnem vele, de ha ő nem akar semmit, akkor a kérdésből arra gondolna, hogy én igen. És ha tényleg meleg, akkor ez elég égő lenne...
2010. nov. 18. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Ha meleg, akkor miért lányokkal ismerkedik a neten, miért nem fiúkkal? Mindegyik oldalon van lehetőség beírni, hogy milyen nemű partnert keres. Ha meleg, az nem neked ciki, hanem neki, mert idáig nem mondta meg - te meg jogosan gondoltad azt, hogy lányok társaságát keresi.

2. Nem egy ilyen bátortalan pasim volt. A mostaninál egy idő után én is azon gondolkoztam, hogy biztos meleg, mert randi randi után, de még a kezemet se fogta meg.

Magamhoz is felhívtam, vagy 8 órát beszélgettünk, semmi. Majd az ajtóban megkérdeztem,hogy mit szeretne. Nagy hebegés-habogás, zavarba jött. Meguntam, megcsókoltam. Onnantól gördülékenyen ment minden.

Utólag rákérdeztem, hogy miért töketlenkedett. Azt mondta, hogy nem adtam egyértelmű jeleket és nem akart pofátlanul lerohanni. Én meg úgy gondoltam, hogy az, hogy felhívom a lakásomra, eléggé egyértelmű...

Szerencsére jól alakult, már sok éve együtt vagyunk, esküvő is lesz.

Nem minden pasit vezérel - elsősorban - a farka, ők hajlamosak bénázni az ismerkedési fázisban.

2010. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyu szerintem csak nem meri meg mondani. erre nem gondoltál? mond meg neki mi a szitu ha akar akkor igent mond ha nem akkor azt is meg tudod. egyik ismerösöm ilyen cipöben járt. Végén kiderült hogy a fiu csak nem merte megmondani hogy tetszik neki. ugyhogy vedd a kezedbe a dolgokat! ha meleg lenne akkor pasival lenne nem csajokal.
2010. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ismét nagyon köszi ezeket a hasznos kommenteket. A melegséggel kapcsolatban csak arra gondoltam, hogy titkolja a környezete előtt, és én csak az álca vagyok neki.

Ha annyira bátortalan, azt még megértem. De egy üdítőt fizethetne, vagy egyszer mondaná, hogy vendége voltam egy mozira, amire ő hívott el. De nem teszi, pedig ez egyértelmű jele lenne, hogy akar tőlem valamit. Nem beszélve arról, hogy ő tőlem már kapott ajándékot, csak úgy spontán.

2010. nov. 19. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
jo de ha elöször randizik akkor honnan tudja mit tegyen? persze ez lenne a logikus hogy fizeti. és ha azt mondod nincs pénzed? majd a moziba egy csokal megköszönöd. persze ha befizet :) te is lehetnél bátrabb és kezdeményezz picit. ne csak várjad. mert lehet a fiu nem tudja hogy akarsz e többet hiába adsz jeleket. ha nem randizott még nem nagyon tudhatja.
2010. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
33 éves....
2010. nov. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!